Анонс подій

22 серпня 2017 року о 10 00 год у приміщенні Сокиричівської сільської ради проводитиме виїзний прийом заступник голови районної державної адміністрації

Церкевич Яна Володимирівна.

 

УВАГА! До відома страхувальників і застрахованих осіб!

У зв’язку з реорганізацією Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України усі права та обов’язки згаданих фондів переходять до новоутвореного Фонду соціального страхування України та його робочих органів.

Для своєчасного матеріального забезпечення та надання соціальних послуг, подання звітності по коштах Фонду з 01 серпня 2017 року страхувальникам (підприємствам, установам, організаціям) та застрахованим особам Ківерцівського району необхідно звертатись до Ківерцівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області за адресою: м. Ківерці, вул. Київська, 5 контактний телефон (03365) 3-27-83.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області

 

Шановні жителі Ківерцівщини! Через крадіжки трансформаторної оливи знеструмлюються цілі вулиці, села та райони.

Також є ризик, що високовольтна напруга пошириться в мережу побутових споживачів, а це - загроза життю! Якщо поблизу трансформаторної підстанції ви помітили підозрілих осіб, просимо телефонувати у кол-центр ПАТ «Волиньобленерго» 0-800-21-01-31 (дзвінки безплатні зі стаціонарних та мобільних телефонів). Анонімність та винагороду гарантуємо!

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ! Управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку Ківерцівської РДА інформує, про те що, Головне управління Держпродспоживслужби  у  Волинській області  з 09.02.2017 року розпочало виконувати функції з реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо - будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів. Прийом документів здійснюється за адресою: м. Луцьк, вул. Тарасова, 15. Телефон: (0332) 767769.

Розклад прийому громадян:

  • Вівторок: з 9:00 до 13:00
  • Четвер: з 9:00 до 13:00
  • Районний військовий комісаріат проводить набір кандидатів на військову службу за контрактом. Пропонуються вакантні посади у військових частинах. За детальною інформацією звертатись по телефону 2-14-52 та за адресою: м.Ківерці, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 6.