Анонс подій

Ківерцівська міська рада повідомляє, що 18 січня 2018 року о 10.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Ківерцівської міської ради сьомого скликання за адресою місто Ківерці, вулиця Шевченка, 14.

Порядок денний:

  1. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету Ківерцівської міської ради сьомого скликання

  2. Про встановлення коригованих тарифів на додаткові платні послуги, що надаються Ківерцівським МВУЖКГ.

  3. Про встановлення коригованих тарифів на послуги по збиранню, вивезенню та захороненню твердих побутових відходів, що надаються Ківерцівським МВУЖКГ.

  4. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності підприємцю Філіпчук Надії Федорівні.

  5. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

  6. Про виділення коштів для виплати матеріальних допомог.

  7. Різне.

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ! Управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку Ківерцівської РДА інформує, про те що, Головне управління Держпродспоживслужби  у  Волинській області  з 09.02.2017 року розпочало виконувати функції з реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо - будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів. Прийом документів здійснюється за адресою: м. Луцьк, вул. Тарасова, 15. Телефон: (0332) 767769.

Розклад прийому громадян:

  • Вівторок: з 9:00 до 13:00
  • Четвер: з 9:00 до 13:00
  • Районний військовий комісаріат проводить набір кандидатів на військову службу за контрактом. Пропонуються вакантні посади у військових частинах. За детальною інформацією звертатись по телефону 2-14-52 та за адресою: м.Ківерці, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 6.