Анонс подій

 

Шановні жителі Ківерцівщини! Через крадіжки трансформаторної оливи знеструмлюються цілі вулиці, села та райони.

Також є ризик, що високовольтна напруга пошириться в мережу побутових споживачів, а це - загроза життю! Якщо поблизу трансформаторної підстанції ви помітили підозрілих осіб, просимо телефонувати у кол-центр ПАТ «Волиньобленерго» 0-800-21-01-31 (дзвінки безплатні зі стаціонарних та мобільних телефонів). Анонімність та винагороду гарантуємо!

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ! Управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку Ківерцівської РДА інформує, про те що, Головне управління Держпродспоживслужби  у  Волинській області  з 09.02.2017 року розпочало виконувати функції з реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо - будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів. Прийом документів здійснюється за адресою: м. Луцьк, вул. Тарасова, 15. Телефон: (0332) 767769.

Розклад прийому громадян:

  • Вівторок: з 9:00 до 13:00
  • Четвер: з 9:00 до 13:00
  • Районний військовий комісаріат проводить набір кандидатів на військову службу за контрактом. Пропонуються вакантні посади у військових частинах. За детальною інформацією звертатись по телефону 2-14-52 та за адресою: м.Ківерці, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 6.