Архів

Квітень 19th, 2018

Продам кормові буряки м. Ківерці, не дорого. Тел. 0667176144

Продам кормові буряки м. Ківерці, не дорого.

Тел. 0667176144

Квітень 18th

Електронний кабінет роботодавця

ekr.jpg

Шановні роботодавці! Запрошуємо вас скористатися сучасним сервісом служби зайнятості „Електронний кабінет роботодавця”.

 

Електронний кабінет – це персональне автоматизоване робоче місце роботодавця, працювати в якому Ви можете з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

 

Співпраця з Цуманською ОТГ

img_20180416_123011.jpg

Фахівцями Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості  разом з соціальними партнерами   проведено виїзний захід в Цуманській об’єднаній територіальній громаді. В заході взяли участь представники Цуманської ОТГ, роботодавці громади, незайняте населення.

 

Рекомендації по боротьбі з Борщівником

_1-e1278219203788.jpg

БОРЩІВНИК СОСНОВСЬКОГО (Негасіеит хо.^покхкуі Мапсіеп) - культура, яку вирощували на корм (силос) для тварин у 50-ті роки минулого сторіччя. Його перестали вирощувати з дуже простої причини - запах ефірних речовин, які містяться в рослинах, передавався в молоко. З часом борщівник Сосновського почав поширюватись у вигляді своєї здичавілої форми. Сік рослин, що потрапляє на шкіру з такими речовинами, під впливом сонячного світла (ультрафіолету) здатний підсилювати пігментацію шкіри людини і тварин, викликати дерматиті . які називають "опіками".

Організація власної справи

img_20180417_131710.jpg

Організація власної справи – це один із видів зайнятості, коли людина забезпечує себе роботою самостійно, а також може створювати робочі місця для інших громадян. Служба зайнятості здійснює орієнтацію на підприємницьку діяльність, виявляє потенційних підприємців та всіляко підтримує підприємницьку ініціативу безробітних громадян.

Делегація з Ківерцівського району взяла участь у відзначенні 75-ї річниці створення Колківської Республіки

b7fbad3f731248b118a4dc4caa9b90b8_xl.jpg

Сьогодні в селищі Колки Маневицького району біля пам’ятного знаку «Колківська Республіка» відбувся урочистий захід з нагоди 75-ої річниці створення Колківської Республіки.  В урочистостях взяла участь делегація  з Ківерцівського району.

Привітання голови районної організації з нагоди відзначення 100-ї річниці створення Товариства Червоного Хреста України

cf966da984c1956bb15c97b406836c5f.jpg

Шановні працівники, донори, волонтери та активісти Товариства Червоного Хреста Ківенрцівщини! Від щирого серця вітаю вас з відзначенням 100-ї річниці створення Товариства Червоного Хреста України.

 

Голову РО ТЧХ Любов Новосад привітали з 100-річчям Товариства Червоного Хреста України

img_5101.jpg

Перший заступник голови РДА  Юліан Таранчук зустрівся з головою Ківерцівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Любов Новосад. Юліан Віталійович та Любов Василівна обговорили питання діяльності товариства на території Ківерцівського району.

Голову РО ТЧХ Любов Новосад привітали з 100-річчям Товариства Червоного Хреста України

img_5101.jpg

Заступник голови РДА  Юліан Таранчук зустрівся з головою Ківерцівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Любов Новосад. Юліан Віталійович та Любов Василівна обговорили питання діяльності товариства на території Ківерцівського району. Зокрема, представниця Червоного Хреста повідомила про обсяг допомоги, який надає організація жителям району, які цього потребують; розповіла про структуру місцевої організації, озвучила проблемні питання.

 

Квітень 17th

Відбулося засідання організаційного комітету

img_5093_kopiyuvati.jpg

Сьогодні, 17 квітня 2018 року, заступник голови райдержадміністрації Яна Церкевич провела засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення в районі 32-их роковин Чорнобильської катастрофи.

 

У засіданні взяли участь представники представники районної та міської рад, окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районного будинку культури ім. М.П.Ковальова.