Архів

Листопад 5th, 2021

ID-картки – це зручно: жителів Ківерцівщини закликають вчасно оформлювати документи

87224.jpg

 ID-картка – самодостатній документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України, і виготовляється з 14 років. 

    Про те, чому важливо оформлювати вчасно ID-картку та як це зробити, розповіли у Ківерцівському відділі Управління ДМС у Волинській області.

Листопад 4th

Тиверці та рятувальники навчали школярів правилам пожежної безпеки

04_11_2021_5.jpg

     4 листопада 2021 року, в рамках «ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ», були проведені практичні заняття з учнями ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Тростянець Луцького району Волинської області, за участі ГО «Школи безпеки та виживання дітей ТИВЕР», працівників 6 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області та працівника Луцького РУ ГУ ДСНС України у Волинській області.

Вересень 17th

Американський білий метелик – небезпечний карантинний шкідник

zavantazhennya.jpg

Американський білий метелик, цього року по одиноко, обабіч доріг виявлений на території Ківерцівської об'єднаної територіальної громади.

 

Американський білий метелик – це поліфаг, який пошкоджує близько 300 видів плодових, декоративних, лісових та інших культур. Основними живителями є шовковиця, яблуня, вишня, груша, слива, черешня, айва, виноград, клен ясенелистий, клен гостролистий, бузина, грецький горіх, хміль, в’яз тощо.

Вересень 7th

Школа інженера з охорони праці: Скільки осіб, що проводять інструктаж, і журналів реєстрації інструктажів має бути на підприємстві

Первинний, повторний, позаплановий і цільовий інструктажі проводить безпосередній керівник робіт (начальник структурного підрозділу, майстер). Так скеровує пункт 6.8 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 № 15.

Серпень 16th

Школа інженера з охорони праці: Як внести зміни до інструкції з охорони праці

1438764793_n.jpg

Як правильно внести зміни до інструкції з охорони праці, що діє на підприємстві?

Як розробляти й переглядати інструкції з охорони праці, регламентує Положення про розробку інструкцій з охорони праці, затверджене наказом Держнаглядохоронпраці від 29.01.1998 № 9 (далі — Положення).

 

Серпень 2nd

Здаються кімнати. Є всі зручності для проживання (крім сімейних) м. Ківерці 0639405053

Здаються кімнати. Є всі зручності для проживання (крім сімейних) м. Ківерці
0639405053

Липень 22nd

Щоб запобігти пожежам під час жнив

20_07_2021_7.jpg

20 липня працівники ДСНС провели рейд щодо запобігання пожежам у місцях збирання врожаю, забезпечення пожежної безпеки під час жнивної компанії, недопущення матеріальних втрат зернових і грубих кормів через пожежі та інші надзвичайні ситуації. Рейдова група працювала на території фермерського господарства «Золота нива» та сільгосппідприємства «Серпанок» Ківерцівської територіальної громади.

 

Липень 15th

Безпека на воді улітку

format_a4.png

     Як уникнути трагедії на воді. Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання; навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих. Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби.

Липень 13th

Школа інженера з охорони праці: Верховний Суд роз’яснив, чи можна виконувати роботи підвищеної небезпеки за ЦПД

Верховний Суд у постанові від 02.06.2021 у справі № 260/613/19 поставив крапку в питанні правомірності залучати до робіт підвищеної небезпеки працівників за цивільно-правовим договором.

Квітень 12th

Всесвітній день безпеки та охорони праці на робочому місці 2021 – Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР

wikuoei4kdsyvafrxit4b5ghn3titkqg.jpg

Пандемія COVID-19 змусила уряди, роботодавців, робітників та населення в цілому зіткнутися з безпрецедентними проблемами щодо вірусу та багатьох наслідків, які він справив на світ праці. Всесвітній день безпеки та здоров»я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров»я на роботі (БЗР) для підвищення стійкості для подолання криз зараз і в майбутньому, спираючись на отримані уроки та досвід зі світу праці. З моменту виникнення глобальної кризи на початку 2020 року, пандемія COVID-19 мала глибокий вплив скрізь.