Архів - 2013

Дата

Грудень 27th

Поспішайте на ялинкову ярмарку

sam_5746.jpg

   Новий рік завжди приносить якісь зміни в наше життя. Тому не дивно, що кожен раз нам хочеться  внести щось нове в святкову атмосферу, зробити її яскравою і такою, що запам'ятовується. Одне з головних завдань новорічної ялинки — створити  святковий настрій. У передноворічний період лісівники району активно готуються до свят. Дбають не лише про забезпечення населення хвойними красунями, а й активно прикрашають садиби лісгоспів та лісництв.

Грудень 26th

Веселе новорічне свято

sam_5687.jpg

   Зима багата на свята. Ми всі їх любимо, шануємо, нетерпляче чекаємо на прихід гостей і святкове дійство. 26 грудня у центрі дитячої та юнацької творчості запалала новорічними вогнями ялинка. У веселу казку за участю сучасної Баби Яги, лисички Кі-Кі, Ведмедя і Маші, Їжачка, Снігуроньки і Діда Мороза було запрошено дітей з багатодітних і  малозабезпечених родин. 

Грудень 23rd

Професійне свято архівістів

    24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ.

   На території сучасної Волині до 1939 року державних архівів не існувало, документи перебували на відомчому зберіганні в адміністративних, військових, судових установах та в конфесійних, приватних і родинних архівах.

   Після утворення Волинської області в грудні 1939 року був створений Волинський обласний історичний архів та районні державні архіви.

Грудень 22nd

Хроніки Євромайдану

П"яте народне віче зібрало сьогодні десятки тисяч небайдужих до долі України. Євромайдан вистояв місяць. Новий 2014 рік зустрічатимуть українці біля нової Євроялинки. У акціях протесту активну участь беруть сотні жителів Ківерцівського району. Враження від побаченого переповнюють кожного.

"Коли ми всі разом співаємо гімн держави, дивимось один одному у вічі - то по-особливому стискається серце, це потрібно бачити самому, словами не передати. Горжуся тим, що Я-УКРАЇНЕЦЬ."

Грудень 13th

Юні рятувальники з СЮТ демонструють школярам свої вміння

sam_5413.jpg

   З метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності населення в Ківерцівських експериментальній школі, ЗОШ №3, №4 з 9 по 13 грудня проведено Тиждень безпеки життєдіяльності.

Грудень 10th

Ківерчани на Євромайдані відстоюють право на свободу переконань і мирні збори

Сьогодні  День прав людини.   У далекому 1950 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала усім державам святкувати 10 грудня як День прав людини, бо саме в цей день в 1948 році цією ж організацією було прийнято Загальну декларацію прав людини.

Грудень 6th

7 грудня День місцевого самоврядування

sam_4775.jpg

                  Щиро вітаємо  Вас, шановні краяни, депутати усіх рівнів, з Днем місцевого самоврядування!

     Місцеве самоврядування сягає своїм корінням у давні періоди вітчизняної історії – Київської Русі, Галицько-Волинської держави, козацької доби, Української Народної Республіки.

Дмитро Хомяк служить на корветі "Луцьк" і мріє стати капітаном

  6 грудня, починаючи з 1993 року, військовослужбовці відзначають День Збройних Сил України. Незважаючи на невелику офіційну історію українського війська, справжній вік української армії сягає кількох століть. Сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Кістяк Збройних Сил України складається із Сухопутних військ, Повітряних та Військово-морських сил. ЗСУ переходять на вищий щабель, наближаються до Збройних Сил Європи. Відтепер до лав української армії набір призовників проводитиметься на контрактній основі.

Грудень 2nd

Ківерчани на Віче прийняли РЕЗОЛЮЦІЮ

sam_5231.jpg

   Сьогодні ківерчани та гості міста взяли участь у Народному вічі, що відбулося біля приміщення районної державної адміністрації. Мітинг протесту на дії «Беркута» та не підписання угоди з ЄС вів депутат районної ради, голова фракції ВО «Свободи» Ігор Космина. Він різко засудив дії уряду і побиття студентів, учасників Євромайдану в м. Києві у ніч 30 листопада.

Листопад 29th

Зустріч голови РДА Зіновія Колісника з членами громадської ради

sam_5118.jpg

  28 листопада голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник зустрівся з членами громадської ради, представниками громадських організацій  та політичних партій району. Зіновій Богданович проінформував  присутніх про позицію Президента України Віктора Януковича щодо останніх подій по підписанню Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, внутрішньополітичної ситуації, соціально-економічного розвитку країни. В основі ухвалення будь-яких державних рішень, зокрема у зовнішній політиці, мають бути національні інтереси України, стверджує глава держави.