Архів - 2013

Дата

Грудень 27th

Поспішайте на ялинкову ярмарку

sam_5746.jpg

   Новий рік завжди приносить якісь зміни в наше життя. Тому не дивно, що кожен раз нам хочеться  внести щось нове в святкову атмосферу, зробити її яскравою і такою, що запам'ятовується. Одне з головних завдань новорічної ялинки — створити  святковий настрій. У передноворічний період лісівники району активно готуються до свят. Дбають не лише про забезпечення населення хвойними красунями, а й активно прикрашають садиби лісгоспів та лісництв.

Грудень 26th

Веселе новорічне свято

   Зима багата на свята. Ми всі їх любимо, шануємо, нетерпляче чекаємо на прихід гостей і святкове дійство. 26 грудня у центрі дитячої та юнацької творчості запалала новорічними вогнями ялинка. У веселу казку за участю сучасної Баби Яги, лисички Кі-Кі, Ведмедя і Маші, Їжачка, Снігуроньки і Діда Мороза було запрошено дітей з багатодітних і  малозабезпечених родин. 

Грудень 23rd

Професійне свято архівістів

    24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ.

   На території сучасної Волині до 1939 року державних архівів не існувало, документи перебували на відомчому зберіганні в адміністративних, військових, судових установах та в конфесійних, приватних і родинних архівах.

   Після утворення Волинської області в грудні 1939 року був створений Волинський обласний історичний архів та районні державні архіви.

Грудень 22nd

Хроніки Євромайдану

П"яте народне віче зібрало сьогодні десятки тисяч небайдужих до долі України. Євромайдан вистояв місяць. Новий 2014 рік зустрічатимуть українці біля нової Євроялинки. У акціях протесту активну участь беруть сотні жителів Ківерцівського району. Враження від побаченого переповнюють кожного.

"Коли ми всі разом співаємо гімн держави, дивимось один одному у вічі - то по-особливому стискається серце, це потрібно бачити самому, словами не передати. Горжуся тим, що Я-УКРАЇНЕЦЬ."

Грудень 13th

Юні рятувальники з СЮТ демонструють школярам свої вміння

   З метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності населення в Ківерцівських експериментальній школі, ЗОШ №3, №4 з 9 по 13 грудня проведено Тиждень безпеки життєдіяльності.

Листопад 29th

Зустріч голови РДА Зіновія Колісника з членами громадської ради

  28 листопада голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник зустрівся з членами громадської ради, представниками громадських організацій  та політичних партій району. Зіновій Богданович проінформував  присутніх про позицію Президента України Віктора Януковича щодо останніх подій по підписанню Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, внутрішньополітичної ситуації, соціально-економічного розвитку країни. В основі ухвалення будь-яких державних рішень, зокрема у зовнішній політиці, мають бути національні інтереси України, стверджує глава держави.

Листопад 28th

Нелегка і відповідальна пожежна служба.

   "Врятувати, запобігти, допомогти" – такий девіз рятувальників України. "Наші працівники завжди готові прийти на допомогу,"- стверджує начальник Ківерцівського РВ УДСНС України у Волинській області, підполковник служби цивільного захисту Андрій Кузьмов. І я в цьому переконалася завітавши до Ківерцівської пожежної частини.

Листопад 26th

Життя прожити - не поле перейти

  В період  так званого «дикого капіталізму» і у нас з»явилося таке соціальне явище,  як люди, які не мають або залишилися без житла, документів, загалом будь - яких засобів для існування. Хтось скаже: самі винні, природній відбір. Може й так. Життя прожити - не поле перейти і не дай Боже комусь опинитись в такому становищі.

Листопад 17th

Мистецька виставка робіт студентки Оксани Чміль

like_mask.jpg

  Ківерчанка Оксана Чміль студентка Луцького політехнічного університету. Юнка навчається по спеціальності  обслуговування комп"ютерних систем і мереж і має цікаве захоплення – малює картини вугіллям і олівцем. Вона є учасником кількох мистецьких виставок. Також її малюнки можна побачити на різних творчих сайтах, в соцмережах.

Жовтень 21st

Проводиться збір коштів на будівництво церкви Рівноапостольної Княгині Ольги (м. Ківерці)

      Приємно у ці осінні дні подивитися на новозбудований храм Рівноапостольної Княгині Ольги (м. Ківерці, вул. Костюшка). Він постав з фундаменту за 4 місяці. Щодень приходять до настоятеля отця Олега люди за добрим словом, порадою, розрадою чи молитвою, зі своїми радощами і бідами їдуть звідусіль. Кожен прагне підтримки і віри. Тут скізь докладено людської праці: на квітнику милують очі осінні квіти, дерев'яну будівлю вінчають золотоверхі куполи. Тихий шепіт води налаштовує на мир і спокій. Все плинне - тільки душа вічна.