Архів - 2014

Грудень 31st

Вітання від міського голови Володимира Жгутова

66018615.preview.jpg

   Дорогі ківерчани! Щиро радий вітати вас з Новим 2015  роком та Різдвом Христовим! Жодне свято не дарує нам стільки надій, передчуття щастя, радості як новорічні та різдвяні свята.

З Новим 2015 роком!

new_year_2015.jpg

Вітання від голови Ківерцівської районної ради Андрія Киричука.

Ротація - найкращий подарунок до Нового року

sam_4616.jpg

      30 грудня  із зони АТО повернулися 34 військовослужбовці (з них 10 ківерчан) 1-го батальйону територіальної оборони "Волинь" з Ківерцівського району. 

У Ківерцях відкрили пункт обігріву.

sam_4620.jpg

      З метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, надання у період низьких температур допомоги населенню, в першу чергу малозахищеним верствам, в Ківерцях у приміщенні залізничного вокзалу створено пункт обігріву, в якому можна не лише відігрітися, але й отримати гаряче харчування (чай, бутерброди) і необхідну медичну допомогу. З 10.00 до 19.00 год. щоденно тут чергування несуть працівники РВ ДСНС та медичні сестри РО ТЧХ України.

Грудень 30th

Кость Гарбарчук: «КІБОРГІВ» У ДОНЕЦЬКОМУ АЕРОПОРТУ ОБІГРІВАЮТЬ БУРЖУЙКИ З КІВЕРЦІВ

ww112203.jpg

300 пічок виготовили на приватному підприємстві у селі Дідичі, 260 уже відправили в різні військові підрозділи та на блокпости, де стоять українські патріоти

Бібліотечні зустрічі

rposdey9uty.jpg

24 грудня в читальному залі Ківерцівської ЦРБ зібралися члени клубу «Зустрічі без прощань…». Засідання було організовано спільно з працівниками Ківерцівського районного територіального центру. Бібліотекарі оформили тематичну поличку «Сучасні голоси в українській літературі», де присутні ознайомились з новинками літератури; переглянули короткометражний фільм «Доторкнись і побач».

Керівник апарату РДА Юрій Бондарчук: Вітаю усіх із Новим роком!!!

sam_4103.jpg

Шановні жителі Ківерцівщини! Прийміть щиросердечні вітання із наступаючим  Новим 2015 роком та Різдвом Христовим! Новорічно-різдвяні свята – особливі для кожного з нас.

Грудень 29th

Під час благодійного концертного туру «Все для нашої перемоги» на Волині вдалося зібрати 77168 гривень.

902_weaplfs.jpg

 За них планують купити теплі речі для бійців, продукти харчування та все інше, необхідне на фронті. Частину вже придбали та відвезли на передову. Такий концертний тур «Все для нашої перемоги» організували артисти Ківерцівського районного будинку культури ім. М. П.

Відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації.

    Участь у роботі громадської ради взяли керівник апарату райдержадміністрації Юрій Бондарчук, голова районної ради Андрій Киричук, міський голова Володимир Жгутов.

25 грудня відбулося урочисте відкриття додаткової групи у Тростянецькому дошкільному навчальному закладі “Сонечко”.

      Відкриття групи дало змогу вперше прийти до дитячого садочка 20 малюкам, які чекали у черзі на влаштування до нього. Це була радісна подія і для дітей і для дорослих.