Архів - 2014

Грудень 31st

Вітання від міського голови Володимира Жгутова

66018615.preview.jpg

   Дорогі ківерчани! Щиро радий вітати вас з Новим 2015  роком та Різдвом Христовим! Жодне свято не дарує нам стільки надій, передчуття щастя, радості як новорічні та різдвяні свята.

З Новим 2015 роком!

new_year_2015.jpg

Вітання від голови Ківерцівської районної ради Андрія Киричука.

Ротація - найкращий подарунок до Нового року

sam_4616.jpg

      30 грудня  із зони АТО повернулися 34 військовослужбовці (з них 10 ківерчан) 1-го батальйону територіальної оборони "Волинь" з Ківерцівського району. 

У Ківерцях відкрили пункт обігріву.

sam_4620.jpg

      З метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, надання у період низьких температур допомоги населенню, в першу чергу малозахищеним верствам, в Ківерцях у приміщенні залізничного вокзалу створено пункт обігріву, в якому можна не лише відігрітися, але й отримати гаряче харчування (чай, бутерброди) і необхідну медичну допомогу. З 10.00 до 19.00 год. щоденно тут чергування несуть працівники РВ ДСНС та медичні сестри РО ТЧХ України.

Грудень 30th

Кость Гарбарчук: «КІБОРГІВ» У ДОНЕЦЬКОМУ АЕРОПОРТУ ОБІГРІВАЮТЬ БУРЖУЙКИ З КІВЕРЦІВ

ww112203.jpg

300 пічок виготовили на приватному підприємстві у селі Дідичі, 260 уже відправили в різні військові підрозділи та на блокпости, де стоять українські патріоти

Грудень 29th

Відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації.

    Участь у роботі громадської ради взяли керівник апарату райдержадміністрації Юрій Бондарчук, голова районної ради Андрій Киричук, міський голова Володимир Жгутов.

25 грудня відбулося урочисте відкриття додаткової групи у Тростянецькому дошкільному навчальному закладі “Сонечко”.

      Відкриття групи дало змогу вперше прийти до дитячого садочка 20 малюкам, які чекали у черзі на влаштування до нього. Це була радісна подія і для дітей і для дорослих.

Веселе свято Новий рік

img_20141226_105027_1.jpg

    У дитячому садочку №1 м. Ківерці 26 грудня відбулося новорічне свято. Вихованці дитсадка прийшли одягнені в різноманітні костюми. Тут були і гноми, і феї, і метелики, і зайчики, які з нетерпінням чекали появи Діда Мороза та Снігуроньки.  Допомагали вести свято музичний керівник та вихователі. Вони проводили різноманітні конкурси. Діти веселились і раділи. Дід Мороз та Снігуронька водили хороводи з вихованцями, слухали пісні та віршики про Новий рік. А в кінці свята  Дідусь Мороз привітав усіх новорічними дарунками.

Грудень 28th

Про кредитування населення на заходи з енергозбереження

    Державною цільовою економічною програмою енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки (далі Програма), затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р.

«Воля народу»: притулок для олігархів й екс-«регіоналів»

27 листопада 2014 року у Верховній Раді VIII скликання утворилася депутатська група з претензійно-гучною назвою «Воля народу».