Архів - Гру 2014

Грудень 31st

Ротація - найкращий подарунок до Нового року

      30 грудня  із зони АТО повернулися 34 військовослужбовці (з них 10 ківерчан) 1-го батальйону територіальної оборони "Волинь" з Ківерцівського району. 

У Ківерцях відкрили пункт обігріву.

      З метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, надання у період низьких температур допомоги населенню, в першу чергу малозахищеним верствам, в Ківерцях у приміщенні залізничного вокзалу створено пункт обігріву, в якому можна не лише відігрітися, але й отримати гаряче харчування (чай, бутерброди) і необхідну медичну допомогу. З 10.00 до 19.00 год. щоденно тут чергування несуть працівники РВ ДСНС та медичні сестри РО ТЧХ України.

Грудень 30th

Кость Гарбарчук: «КІБОРГІВ» У ДОНЕЦЬКОМУ АЕРОПОРТУ ОБІГРІВАЮТЬ БУРЖУЙКИ З КІВЕРЦІВ

300 пічок виготовили на приватному підприємстві у селі Дідичі, 260 уже відправили в різні військові підрозділи та на блокпости, де стоять українські патріоти

Грудень 29th

25 грудня відбулося урочисте відкриття додаткової групи у Тростянецькому дошкільному навчальному закладі “Сонечко”.

      Відкриття групи дало змогу вперше прийти до дитячого садочка 20 малюкам, які чекали у черзі на влаштування до нього. Це була радісна подія і для дітей і для дорослих.

Веселе свято Новий рік

img_20141226_105027_1.jpg

    У дитячому садочку №1 м. Ківерці 26 грудня відбулося новорічне свято. Вихованці дитсадка прийшли одягнені в різноманітні костюми. Тут були і гноми, і феї, і метелики, і зайчики, які з нетерпінням чекали появи Діда Мороза та Снігуроньки.  Допомагали вести свято музичний керівник та вихователі. Вони проводили різноманітні конкурси. Діти веселились і раділи. Дід Мороз та Снігуронька водили хороводи з вихованцями, слухали пісні та віршики про Новий рік. А в кінці свята  Дідусь Мороз привітав усіх новорічними дарунками.

Грудень 26th

Красиво і смачно

На черговому засіданні літературно-мистецької вітальні "Гостини для душі" була представлена виставка творчих робіт із цукерок "І красиво, і смачно..." ківерчанки В. С. Демчишиної. Майстриня презентувала свою творчість не тільки за допомогою виготовлених нею виробів, а й використовувала при цьому плакати, фотоальбом, показ слайдів. Для учнів   5-Б класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (класний керівник О. П. Біднюк) Вікторія Демчишина провела майстер-клас по виготовленню новорічної ялинки із цукерок.

Грудень 25th

Приготуйте різдвяні прикраси власноруч!

solone_tisto.jpg

Майстерня родинного дозвілля "Дерево життя" для дітей і батьків 26-28 грудня проводить майстер-класи з виготовлення різдвяних прикрас з соленого тіста. Початок занять п"ятниця, 26 грудня кафе "Гопачок" 0 16:00.

Грудень 24th

Залізничники наголошують: знання та дотримання правил поведінки на залізничному транспорті – запорука безпеки кожного.

     Залізниця - зона підвищеної небезпеки. Через необережність та нехтування правилами поведінки на залізничному транспорті щороку на залізниці зростає рівень невиробничого травматизму (травмування сторонніх осіб, які перебували на об’єктах магістралі). Особливе занепокоєння викликає той факт, що серед травмованих і загиблих кожна десята особа – дитина віком до 16 років.

Молодіжна благодійна акція до Дня Святого Миколая

2117.jpg

        З ініціативи молодіжного активу м. Ківерці, відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, за підтримки міського голови Володимира Жгутова в місті відбулась благодійна акція до Дня Св. Миколая.

            Акція проходила протягом 3-х днів у різних форматах.

24 грудня професійне свято працівників архівів

fasad_primishchennya_arhivu.jpg

 З історії розвитку архіву району

         Архів – від латинського “archivum” - урядовий будинок – установа, де зберігають, упорядковують важливі документальні матеріали.

         У 1852 році завдяки праці Київської Комісії був заснований  - Центральний архів  м. Києва.