Архів - 2016

Грудень 30th

Новорічні вітання: від голови РДА та голови районної ради.

i.jpeg

    ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КІВЕРЦІВЩИНИ! Прийміть найщиріші вітання з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!
     Рік, що минає, був роком наполегливої роботи. Країна стала на шлях реформ – непростих, але вкрай необхідних.
     Зроблено немало, утім ще більше доведеться зробити. Завдання вимагають від кожного з нас об’єднання зусиль задля майбутнього – країни, області, району, кожної територіальної громади.

Новорічні вітання: від депутата Волинської обласної ради Людмили Тимощук.

kartinki-s-novym-godom-2017-god-petuxa-vysokogo-kachestva-5-300x240.jpg

     Дорогі Ківерчани!  Щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Новорічні свята завжди були найромантичнішими святами  та святами підведення підсумків і плекання нових планів і сподівань.

 

Дід Мороз та Снігуронька завітали до дітей, що знаходяться під опікою.

sam_3991.jpg

    Новий рік є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят. Діти вірять в у новорічне диво, вони чекають приходу Діда Мороза. 29 грудня в Ківерцівському районному краєзнавчому музеї відбулося свято  для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під час якого кожна дитина отримала море позитивних емоцій.

Депутати районної ради прийняли районний бюджет на 2017 рік

sam_4005.jpg

     30 грудня 2016 року відбулось засідання позачергової сесії районної ради сьомого скликання, за участю  голови райдержадміністрації Валерія Ткачука, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, міського, селищних та сільських голів, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
     Роботі сесії передувало засідання президії районної ради, та постійних комісій, на яких присутні розглянули проекти рішень, які запропоновані до розгляду.

Зустріч екоклубівців з нагоди Міжнародного дня флори і фауни

_kagz0-u8bg.jpg

     У 1992 році в Ріо-де-Жанейро була відкрита для підписання Конвенція про біологічне різноманіття, основною метою якої є збереження біологічного різноманіття на генетичному, видовому, екосистемному рівнях, яка набула чинності 29 грудня 1993 року,  після чого Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй проголосила Міжнародний день біологічного різноманіття. Метою відзначення  цього  заходу -  поглибити розуміння питань біорізноманіття та підвищити обізнаність про них.

На новорічні свята волиняни зможуть передати показання лічильників у будь-який зручний час

2017.jpg

    За допомогою альтернативних каналів звязку з ПАТ «Волиньгаз», попри новорічні свята та вихідні дні, усі волиняни зможуть без труднощів передати показання газових лічильників. Для зручності дані лічильників  можна надіслати СМС-повідомленням, або через Інтернет за допомогою онлайн-сервісу Особистий кабінет.

Ківерцівські туристи «переселилися» в краще приміщення

15749114_1318040861603165_1511527088_o.jpg

     Вправних вихованців ківерцівського гуртка спортивного туризму добре знають за межами Волині. З 2003 року вони активні учасники всеукраїнського громадського руху «Школа безпеки». В 2006 і 2008 роках зайняли 1-ші місця на міжнародних зборах-змаганнях. Цього року на змаганнях юних рятувальників, які проходили в Білорусії, вони відвоювали 3-тє місце серед 12 країн-учасників.

І це попри те, що належні умови для тренування вони можуть облаштувати тільки в теплу пору року.

Акція "Чисте місто – здорові люди"

3_kopyrovat_2.jpg

    З метою проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення про шкідливий вплив побутових відходів на навколишнє природне середовище молодь міста спільно з екологічним клубом ЕНЦ та представниками заповідника “Цуманська Пуща” провели екологічний десант “Чисте місто – здорові люди”.

Про виплату січневих пенсій

stattya.jpg

    Рожищенське об"єднане управління Пенсійного фонду України в Ківерцівському районі  інформує, що починаючи з 27 по 31 грудня цього року здійснюватиметься виплата січневих пенсій для 42 відсотка пенсіонерів району.
    З урахуванням святкових і вихідних днів у січні 2017 року Кабінет Міністрів України своєю постановою від 21 грудня 2016 року № 972 «Деякі питання виплати пенсії» доручив Пенсійному фонду забезпечити в грудні 2016 року фінансування та виплату пенсій одержувачам: