Архів - 2017

Серпень 18th

Спалах захворювань на сальмонельоз у Ківерцях підтверджено лабораторно

iii.jpg

  Волинські епідеміологи підтвердили лабораторно факт зараження сальмонелою. Нагадаємо, 12 серпня після святкування весілля у розважальному закладі Ківерець, із симптомами гострого отруєння злягло 35 осіб, серед них семеро дітей. Медики запідозрили, що у пацієнтів небезпечне інфекційне захворювання, що найчастіше передається через заражену м’ясну продукцію та яйця.

У райській Конопельці зводять маєтки лише бобри

item-3967068132.jpg

Бо маленьке село вимирає – тут нема ні магазину, ні школи, ні клубу

Сесія райради розглянула планові питання, "пройшлися" по штатному розпису ради та закликали свободівців до етики та толерантності.

img_7958_kopirovat.jpg

      17 серпня 2017 року відбулася позачергова вісімнадцята сесії районної ради. Участь у  роботі засідання брали голова РДА Валерій Ткачук, депутати Волинської обласної ради Олександр Омельчук та Людмила Тимощук, сільські, селищні голови, керівники установ, підприємств, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації та засобів масової інформації.

Школа інженера з охорони праці: Внесення змін до локальних нормативних актів з охорони праці /

 Для впровадження в організації,установі, на підприємстві (далі – підприємство) норм законодавства, їх конкретизації розробляються локальні нормативні акти (ЛНА), зокрема й з питань охорони праці.

ЛНА набирають силу після їх затвердження, яке може провадитися:

-          шляхом видання керівником розпорядчого документа (наказу);

РЦЗ залучає до співпраці підприємців

20170816_155533.jpg

Підприємець Билиця Анатолій Дмитрович зареєстрований в Ківерцівському районному центрі зайнятості з 2000 року. Основний вид діяльності – лісопильне та стругальне виробництво, яке проводиться в с. Муравище Ківерцівського району.

 

Пам’ятка для батьків: Як підготувати дітей до нового навчального року

sam_2654.jpg

    Ківерцівське районне управління ГУ ДПСС у Волинськй області звертається до батьків і дітей, які незабаром підуть на навчання до школи та  в дитячі навчальні заклади.

Тренінг для батьків «Обираємо професійне майбутнє разом:батьки та діти».

img_4260_kopirovat.jpg

     У Ківерцівському районному центрі зайнятості  Заріна Дацик, тренер Волинської обласної громадської молодіжної організації «Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив» провела черговий тренінг на тему «Обираємо професійне майбутнє разом: батьки та діти».

Заходи з нагоди державних свят Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України

slayd1.jpg

З нагоди державних свят Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України у місті Ківерці відбудуться:

23 серпня

09.00 год. – урочиста церемонія підняття Державного Прапора України  «Велично прапор піднімаєм» (біля приміщення районної державної адміністрації);

10.00 год. – фестиваль дзвонового мистецтва “Ківерцівський передзвін – 2017” (біля пам’ятника Т.Г.Шевченку);

Серпень 17th

Профілактика гострих кишкових інфекцій.

В Україні  постійно реєструються  побутові спалахи захворювань на гострі кишкові інфекції. До них відносяться гастроентероколіти, дизентерія, вірусний гепатит А, харчові токсикоінфекції – сальмонельоз, ботулізм та інші.  Захворювання  виникають  після вживання  харчових продуктів забруднених   мікроорганізмами – збудниками  інфекцій.

Серпень 16th

Легендарний мультфільм у коміксах: «Як козаки енергонезалежність розвивали»

1_1.jpg

Винахідлива трійця козаків з улюбленого українцями мультфільму «Як козаки…» стала героями коміксу про розумне споживання енергоресурсів. Грай, Око та Тур у притаманній їм винахідливій манері через комікски показують як розумно економити власні статки та при цьому ще й інвестувати в українську енергетику.

 

Зображення коміксу у високій якості для скачування за посиланням https://we.tl/gRF1wqrHsm