Архів - Січ 2017

Січень 31st

Питання вивільнення працівників у зв"язку з реорганізацією установи обговорено в РЦЗ

333.jpg

        31 січня 2017 року за ініціативи Ківерцівського районного центру зайнятості в Управлінні Держпродспоживслужби у Ківерцівському районі відбулася зустріч з працівниками установи, які плануються до вивільнення.

Фотовиставка “Герої серед нас” у Ківерцівському краєзнавчому музеї

img_4775.jpg

      20 січня – День пам’яті захисників Донецького аеропорту. “Люди встояли – не витримав бетон” – це найбільш влучна фраза про 242 дні героїчної оборони летовища.

     Щодня ворог атакував термінали, але форпост залишився неприступним. Заради нашого світлого мирного майбутнього стояли бійці, яких охрестили кіборгами - їх  за мужність та героїзм, за стійкість.

Запрошуємо випускників ЗОШ №1 на зустріч

v31wtrty5u4.jpg

Вечір зустрічі з випускниками ЗОШ №1 м. Ківерцівідбудеться 3 лютого 2017 року о 17:00.

На Волині про минулорічні доходи відзвітувалися більше трьохсот громадян

    Декларації про отримані доходи в минулому році, з яких не було сплачено податків, подали більше трьохсот волинян. У своїй переважній більшості  перші декларанти звітувалися про доходи в паперовому вигляді.

    Тим часом, прихильникам сучасних інформаційних технологій ДФС України пропонує декларувати доходи в електронному вигляді. З цією метою працює спеціальний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи в електронному вигляді». 

У Цуманській пущі підтвердилось проживання двох стад зубрів

f2lasyfd7ne.jpg

     З метою визначення реальної чисельності та стану популяції зубра (лат. Bison bonasus) на території Ківерцівського району та на виконання окремого доручення Мінприроди України  від 08.02.2010 року №66-од щодо забезпечення збереження та відновлення зубра з інформуванням про результати проведеної роботи, адміністрація Ківерцівського національного природного парку  спільно з  Управлінням екології та природних ресурсів Волинської ОДА протягом січня 2017 року проводили обліки «Цуманської» субпопуляції кавказько-біловезької лінії зубра.

Понад 7 тисяч платників податків Волині торік отримали сертифікати на ключі електронного цифрового підпису від ДФС

    Щомісяця до підрозділів Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДФС на Волині звертається в межах шестисот осіб, які оформлюють посилені сертифікати на ключі електронного цифрового підпису. Про це свідчить статистика 2016 року.

Враховуючи той факт, що цього року електронні декларації про доходи за минулий рік зобов’язані подавати всі держслужбовці та посадовці органів місцевого самоврядування, кількість клієнтів АЦСК на Волині зростатиме.

Подати звернення до регіонального сервісного центру МВС у Волинській області не виходячи з дому

Повідомляємо, що звернення, оформлене відповідно до вимог законодавства, можна подати, крім традиційного поштового способу (вул. Гордіюк, 14 б, м. Луцьк, 43026), дистанційно - електронною поштою: info_vol@hsc.gov.ua.

 

Форма для подання електронних звернень громадян розміщена за посиланням: http://vol.hsc.gov.ua/publichna-informatsiya/elektronne-zvernennya-gromadyan/.

Січень 30th

Неприбуткові організації у своїй діяльності повинні врахувати низку нововведень

    Враховуючи останні податкові зміни, керівники неприбуткових організацій повинні врахувати низку наступник нововведень.

Про виплату соціальних стипендій

28 грудня 2016 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову за № 1045 «Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів», якою запроваджено з 1 січня 2017 року виплату соціальних стипендій органами соціального захисту населення через вищі навчальні заклади деяким категоріям студентів. Зазначеною вище постановою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів.

У Хорлупівській книгозбірні провели історичну годину "Герої Крут-для нащадків взірець"

t21-xpivnko.jpg

    Уже багато років 29 січня наша країна на державному рівні вшановує відвагу і вічну пам’ять студентів – гімназистів, котрі в січні 1918 року полягли в страшному бою біля станції Крути, що знаходиться між Бахлачем і Ніжином, під час наступу більшовицьких військ на Київ.
    Разом із школою та клубом 27 січня в Хорлупівській бібліотеці до цієї дати було проведено історичну годину «Герої Крут – для нащадків взірець».