Архів - Лют 2018

Лютий 28th

Вогнеборці навчали представників релігійних громад заходам безпеки

20180226_112426.jpg

26 лютого 2018 року в світлиці Ківерцівського РВ УДСНС України у Волинській області було зібрано керівників церков ХВЄП, що знаходяться на території району для надання їм консультативної допомоги щодо забезпечення на їхніх об’єктах неухильного дотримання правил пожежної безпеки в Україні.

 

Ринок праці: хто потрібен роботодавцям Волині?

bez_nazvaniya_2.jpg

Останнім часом на Волині, як і в Україні загалом, відчувається порушення рівноваги між ринком послуг вищих навчальних закладів та ринку праці. Одне слово: освітяни продукують фахівців, які на ринку праці недовикористані або не затребувані взагалі. 

 

Лютий 27th

Нові здобутки ківерцівських легкоатлетів

zliva_melnik_dmitro_polishchuk_viktoriya_ta_pravoruch_trofimov_anatoliy.jpg

24 лютого 2018 року відбулася Відкрита першість Львівського училища фізичної культури з легкої атлетики на призи Львівських олімпійців. Ківерцівську ДЮСШ у цих змаганнях представляли: на дистанції 600м. серед юнаків - Мельник Дмитро, який виборов І місце, Трофімов Анатолій  посів ІІІ місце, на дистанції 600м. серед дівчат Поліщук Вікторія  здобула І місце,  у Хвірук Каріни -- 5 місце та Лавренюк Юлія посіла 6 місце.

 

Довідника про учасників АТО, мешканців Ківерцівського району 4-6 хвиль мобілізації, підготувала районна книгозбірня

28167707_1706676786022409_5181466214313129503_n.jpg

Ківерцівська районна бібліотека презентувала другу частину біобібліографічного довідника «Хай знову запахнуть житами поля, а в нас запанує хай мир».  Книги про справжніх героїв, тих хто вчора жив мирним життям,  ходив на роботу, ростив дітей, планував своє майбутнє, різних за віком, професією, жителів нашого Ківерцівського району, про  військових учасників АТО, медиків-добровольців, капеланів.

 

«У нашій пам’яті вони назавжди залишились.»

img-bd8fe213f05342f9b748565b6a530793-v.jpg

Під такою назвою проведено вечір пам’яті, за Героями Майдану, Героями Небесної Сотні. Захід підготували завідувач клубом с. Гайове Н.Ф. Бичок та директор БК с. Озеро А.М. Бичок.

 

Стажування на робочому місці - запорука працевлаштування

20180222_085849.jpg

Служба зайнятості є посередником на ринку праці між роботодавцем, який має потребу в кадрах, та людьми, які шукають роботу. 

 

Однією з послуг, які  надає служба зайнятості є організація професійного навчання шляхом стажування безпосередньо на робочому місці. За час такого стажування особа зі статусом безробітного вдосконалює свої професійні якості, адаптується до обладнання, умов праці та колективу. Для роботодавця це спосіб  перевірити  можливості працівника.  

Лютий 26th

АНОНС: Гармидерівки кличуть на «Казки Ж» лише жінок!

kazky-header_4-03.jpg

Театр «ГаРмИдЕр» у неділю 4 березня о 17:00 зіграє форум-спектакль «Казки Ж» у атмосферному місці — коворкінг-центрі «А-В HUB», який знаходиться у приміщенні бібліотеки СНУ імені Лесі Українки на 5-у поверсі.

 

У інфекційній лікарні рятувальники "ліквідували" пожежу

img_20180219_093300.jpg

В інфекційному відділенні КЗ Ківерцівське РТМО за адресою м.Ківерці, вул. Шевченка, 18  особовим складом 6-ДПРЧ було проведено гарнізонні тактико-спеціальні навчання.

 

Завданням навчань була ліквідація умовної пожежі площею 30 м.кв. на 1 поверсі даного закладу, для ліквідації якої особовому складу потрібно було включитись в ланку ГДЗ та встановити пожежний автомобіль на водо-джерело (пожежний гідрант). З поставленим завданням особовий склад 6-ДПРЧ впорався. 

До уваги виробників сільськогосподарської продукції, підприємств, фізичних осіб підприємців та громадян робота, яких пов’язана з застосуванням, транспортуванням, зберіганням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами!

depositphotos_73077607-stock-photo-tractor-spraying-pesticides.jpg

Щороку для захисту сільськогосподарських культур від шкідників, хвороб та бур'янів використовується значна кількість засобів захисту рослин до роботи з якими залучаються працівники без відповідних навичок та відповідного допуску до роботи  з пестицидами. Такі дії можуть привести до негативних наслідків.

 

Михайло Скуда: Безпека руху на переїздах - пріоритетний напрямок діяльності Укрзалізниці

img_9439.jpg

Шановні громадяни! Закликаємо Вас дотримуватися Правил безпеки на залізницях! Україна є одним із лідерів у світі за рівнем смертності внаслідок аварій на дорогах та залізниці. Проблема заходів щодо попередження нещасних випадків та порушень на залізниці потребує комплексної програми на державному рівні, з активним залученням до цього державних структур – Управління поліції, Укравтодору, органів місцевого самоврядування та ЗМІ.