Архів - Травень 2018

Травень 31st

Літо – не лише чудова пора року, а ще й сезон гострих кишкових інфекцій

Літо – найкраща пора року: сонячні теплі дні, свіжі овочі та фрукти, канікули та відпустки, які дарують чудовий настрій та оптимістичний лад. Однак саме в цей період виникає найбільша загроза підхопити гострі кишкові інфекції: харчові токсикоінфекції, гастроентероколіти, дизентерію, сальмонельоз та ін.

 

Засідання комісії з відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам і втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва

img_8806.jpg

30 травня 2018 року відбулося чергове засідання комісії з відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам і втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації – Юліан Таранчук.

Травень 30th

Хворобу краще попередити, чим лікувати.

Медицина сьогодні «швидкими кроками» йде уперед: ті захворювання, які ще десятки років тому вважалися смертельними – сьогодні вдало піддаються новим методам лікування; ті хвороби, з розряду інфекційних, які забирали сотні життів – сьогодні взагалі не реєструються; а діагнози, що викликали тремор усього тіла – нині піддаються лікуванню, як звичайна застуда.

Екскурсія «Спадщина Радзівіллів та Цуманська пуща»: історія та сьогодення

33872632_2546467545577669_5389900338314608640_n.jpg

Відбулась тематична екскурсія «Спадщина Радзівіллів та Цуманська пуща».Мандрівка проходила  26 травня в форматі автопоїздки та піших виходів.

 

Метою екскурсії було продемонструвати зв’язок історико-культурної та природної спадщини на прикладі  спадку князів Радзівіллів та їх лісових володінь, які наразі входять до складу Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща».

 

Хворобу краще попередити, ніж лікувати!

Медицина сьогодні «швидкими кроками» йде уперед: ті захворювання, які ще десятки років тому вважалися смертельними – сьогодні вдало піддаються новим методам лікування; ті хвороби, з розряду інфекційних, які забирали сотні життів – сьогодні взагалі не реєструються; а діагнози, що викликали тремор усього тіла – нині піддаються лікуванню, як звичайна застуда.

Травень 29th

Представлено нового військового комісара району

img_8770.jpg

Сьогодні, 29 травня 2018 року, в актовому залі райдержадміністрації відбулося офіційне представлення нового військового комісара Ківерцівського районного військового комісаріату.

 

Ним став майор Василь Матюк, який до цього обіймав посаду  заступника начальника відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) Волинського обласного військового комісаріату. 

 

Травень 25th

Вітання голови РДА Валерія Ткачука з нагоди свята Останнього дзвоника

zi-svyatom-ostannogo-dzvonika.jpg

Шановні школярі, учителі, батьки, випускники! Сердечно вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника. Сьогодні ми пере­гор­та­є­мо ще одну сторінку славного ос­ві­тян­сь­кого літопису Ківерцівщини, адже для оди­­надцятикласників малиновий передзвін шкільного дзвоника не лише стає сим­волом прощання з дитинством, а й відкриває дорогу в незвіданий світ само­стій­но­сті та зрілості.

Свято останнього дзвоника у Ківерцівському районі

sam_2728.jpg

Упродовж 2017-2018 навчального року 10 837 учнів Ківерцівського району старанно засвоювали шкільні науки, розвивали творчі і духовні здібності, оволодівали скарбами рідної мови та знайомилися з гуманістичними цінностями.

 

Валентина Розум розповіла про нововведення щодо оформлення субсидій

img_8758.jpg

27 квітні 2018 року Урядом прийнята Постанова Кабінету Міністрів, яка регламентує деякі нові правила щодо нарахування субсидій.  На колегії РДа начальник управління праці та соціального захисту населення Валентина Розум розповіла про зміни, які відбулися у зв’язку з новою постановою.