Архів - Чер 2018

Дата

Червень 29th

На Сході України загинув солдат-контрактник з Омельного

94094008440151.jpg

На Сході України поблизу Південного, 28 червня загинув мешканець села Омельне Ківерцівського району, боєць 24-ої бригади Андрій Волос. - Повідомляє Інформаційне агенство ВолиньPost з посиланням на  Ківерцівський районний військкомат.

 

Андрію Волосу було 22 роки.

Червень 26th

КІВЕРЦІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ВОЛИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Якщо ви шукаєте роботу, ми допоможемо її знайти.

ТЕРМІНОВО ЗАПРОШУЮТЬ НА РОБОТУ:

ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНЯ С.ПРИЛУЦЬКЕ  потрібні:

  • кухар (0,5 мінімальної заробітної плати, неповний робочий день)

ЦУМАНСЬКА ВК-84 потрібні:

  • охоронник (заробітна плата 6000 грн.+доплата за вислугу років)

ДП "КІВЕРЦІВСЬКИЙ ЛІСГОСП" потрібні:

Про відпочинок влітку біля відкритих водойм

images.jpg

В літній період  більшість жителів міст та населених пунктів намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах.     Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок, який сприяє зміцненню організму, підвищує його опірність до шкідливих впливів навколишнього середовища, запобігає простудним захворюванням. Але вода відкритих водойм може бути причиною інфекційних та паразитарних захворювань,  на водних об'єктах відпочивальники можуть травмуватись.

Інститут викривачів - важливий запобіжник виникнення та поширення корупції в суспільстві

         Україна на сьогоднішній день розробила прогресивне антикорупційне законодавство. Однак чекати змін у сфері запобігання корупції можна лише після того, як громадяни усвідомлять, що можуть насправді впливати на стан корупції, та повідомлятимуть про корупційні дії чиновників до антикорупційних органів.

Пенсійним фондом запроваджено інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень

bez_nazvaniya_1.jpg

Пенсійний фонд України запровадив сучасний механізм інформування громадян шляхом СМС – повідомлень. Скористатися такою послугою можуть як пенсіонери, так і застраховані особи.

 

 За допомогою смс-повідомлення Пенсійний фонд надає інформацію про результати призначення та перерахунку пенсії, а також сплату роботодавцем єдиного соціального внеску. Сервіс надається  БЕЗКОШТОВНО.

 

Червень 20th

Якщо стихія залишила без номерних знаків транспортного засобу

dodatok_1_vidnovlennya-nomernih-znakiv-800x600.jpg

Якщо стихія залишила без номерних знаків транспортного засобу

 

У випадку втрати номерних знаків транспортного засобу, в тому числі внаслідок природних стихійних явищ, Ви можете звернутися до територіальних сервісних центрів МВС для отримання нових номерних знаків за наявності необхідних документів (додаток 1).

 

У разі викрадення або втрати власником транспортного засобу номерних знаків працівниками сервісного центру МВС проводиться перереєстрація даного транспортного засобу. Вартість послуги:

Про безпеку під час жнив

bez_nazvaniya.jpg

ПАМ’ЯТКА

щодо дотримання вимог пожежної безпеки на підприємствах агропромислового комплексу Ківерцівського району під час проведення жнив

 

Пожежна безпека повинна забезпечуватися шляхом проведення організаційних заходів та технічних засобів.

 

Наші легкоатлети у складі обласної команди вибороли срібло на чемпіонаті України

35540752_440373309760606_893519915313528832_n.jpg

    З 14 по 16 червня в м.Луцьк відбувся  чемпіонат України серед юнаків 2001р.н., для цієї вікової групи це був останній національний старт, за підсумками якого сформувався остаточний перелік кандидатів на участь в юнацькому чемпіонаті Європи (5-8 липня, Дьйор, Угорщина). У складі збірної команди Волинської області участь у змаганнях взяли вихованки Ківерцівської ДЮСШ: Хвірук Каріна, Королюк Іванка, Поліщук Вікторія, Чепура Марія та Панасюк Мирослава яка на дистанції 1500м.

Робота, яка приносить задоволення

20180612_095807.jpg

У вересні 2017 рокку до Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості звернулась уродженка села Холоневичі в пошуках роботи. Наталія активно приймала участь у семінарах, погоджувалась опрацювавити усі запропоновані вакансії, тому її активний пошук став результативним. Спеціаліст філії  скерував безробітну до підприємця Семенюка Сергія Васильовича, який запропонував Наталії пройти навчання шляхом стажування на кухаря. Під час стажування  Наталія до своїх обов’язків  поставилась  відповідально.