Архів - Матеріали установи: Управління юстиції

Січень 29th

Прийнято заходи щодо профілактики високопатогенного грипу птиці та недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію району

24 січня 2020 року при Ківерцівській райдержадміністрації відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. На комісії розглядались два питання:

І. Про організацію заходів щодо профілактики високопатогенного грипу птиці на території району.

ІІ. Про посилення заходів з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на території району.

Вересень 22nd, 2019

Ківерчани виграли гранд від Львівської освітньої фундації

Нещодавно активісти ГО “Школа безпеки та виживання дітей “Тивер” з м. Ківерці виграли проект соціальної дії Львівської освітньої фундації “Клуб на селі”, про це повідомляє координатор громадської організації Юрій Тананайський.

 

Від учора активісти в рамках реалізації проекту: закупили будівельний матеріал і своїми руками розпочали роботу- ремонт Будинку культури в селі Суськ Ківерцівської ОТГ.

 

Січень 2nd

Нагодуйте птахів взимку!

Для птахів зима важка пора. Вони страждають від холоду і голоду. Крижаний вітер гуляє, носиться між будинками і деревами, забирається і під густе пір’ячко. Важко всидіти маленьким пташкам і на землі, і на гілці, холонуть лапки.

Грудень 12th, 2018

Про епідемічну ситуацію щодо кору в районі говорили на нараді при голові РДА

img_4907.jpg

12 грудня 2018 року голова  Ківерцівської районної державної адміністрації Валерій Ткачук за участі свого заступника Яни Церкевич провів робочу нараду з оперативних питань у зв’язку із збільшенням випадків захворювання мешканців Ківерцівщини на кір. На нараді були заслухані посадові особи району, які відповідальні за забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення, про вжиті заходи щодо профілактики виникнення епідемічних спалахів захворюваності на кір в населених пунктах району, зокрема, освітніх та соціальних закладах.

Грудень 7th

Бібліотекарі долучилися до Всеукраїнськаої акціяї "16 днів проти насильства"

dsc03454.jpg

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства", яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

 

Листопад 21st

Історичний екскурс до дня Гідності та Свободи "Скорботна свічка пам'яті святої" провели працівники дитячої книгозбірні

dsc03440.jpg

21 листопада згідно Указу Президента України від 13 листопада 2014 року українці відзначають День Гідності і Свободи. До цієї дати районна дитяча  бібліотека підготувала і провела історичний екскурс "Скорботна свічка пам'яті святої".

 

Листопад 15th

Успішне працевлаштування

pracevlashtuvannya_maznyuk_k.m.jpg

Першим ученим у житті кожної людини є учитель. Учитель навчив нас писати й читати перше слово в житті «мама». Потім такі, як земля, сонце, Бог, праця. Не тільки навчив писати й читати ці слова, а й допоміг збагнути їх глибинний зміст, прищепив відповідальність, обов'язок,  любов, допоміг нам поступово знаходити своє місце в житті. Учитель живе в кожній людині. 

 

Листопад 6th

Обережно – ОТРУЙНІ ГРИБИ!

02424434_n2.jpg

Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.

 

Основні причини отруєнь:

Вересень 13th

У сервісних центрах МВС презентували арт-об’єкт – крісло з автомобільних заглушок

41505304_1263936677081406_2717714571715411968_n.jpg

Сервісні центри МВС розпочали акцію зі збору автомобільних заглушок, аби привернути увагу водіїв до необхідності дотримання вимог безпеки на дорозі та користування ременями безпеки. Під час запуску кампанії презентували також арт-об’єкт – автокрісло з ременем безпеки, що створене з 1 079 заглушок. Останні зібрані в рамках акції мережі АЗК «ОККО»  «Здай заглушку – обери життя».

 

Вересень 7th