Архів - Матеріали установи: Управління юстиції

Березень 13th, 2018

УВАГА!!! Остерігайтесь неякісних та фальсифікованих пестицидів

_pidrobka-1480.jpg

Початок польових робіт у сільському господарстві завжди супроводжується сезонним збільшенням на ринку попиту та пропозиції засобів захисту рослин, тому що кожен аграрій прагне отримати прибуток від своєї діяльності. Часто перед господарствами, фермерами та дачниками постає питання придбання якісних пестицидів.

 

Використання засобів захисту рослин в Україні регламентовано Законами України "Про пестициди і агрохімікати", "Про захист рослин" та низкою нормативно-правових актів.

Січень 24th

У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

img_3373.jpg

Сьогодні під головуванням заступника голови Ківерцівської райдержадміністрації Яни Церкевич відбулось лерше у цьому році засідання комісії з питань захисту прав дітей. П'ять з тринадцяти питань, що виносилися на розгляд стосувалися батьків, які неналежно виконують свої батьківські обов'язки.

 

Червень 12th, 2017

Безвіз з Європою: 15 практичних речей, які вам допоможуть

6e49e7f0d3ec5a22e1b2fabd6cf88fcc.jpg

      Рада Європейського Союзу підтримала надання Україні безвізового режиму із країнами Шенгенського простору. Це рішення означає завершення довгої епопеї: Рада ЄС була останньою з головних інституцій Євросоюзу, які мали дати своє «зелене світло» на український безвіз.

Грудень 15th, 2016

Лікарю - волонтеру Тетяні Білінські необхідні ліки.

0123.jpg

Відомій волинській волонтерці Тетяні Білінські життєво необхідно приймати препарат, який не дасть організму відторгнути орган.