Архів - Матеріали установи: Управління юстиції

Листопад 6th, 2018

Обережно – ОТРУЙНІ ГРИБИ!

02424434_n2.jpg

Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.

 

Основні причини отруєнь:

Вересень 13th

У сервісних центрах МВС презентували арт-об’єкт – крісло з автомобільних заглушок

41505304_1263936677081406_2717714571715411968_n.jpg

Сервісні центри МВС розпочали акцію зі збору автомобільних заглушок, аби привернути увагу водіїв до необхідності дотримання вимог безпеки на дорозі та користування ременями безпеки. Під час запуску кампанії презентували також арт-об’єкт – автокрісло з ременем безпеки, що створене з 1 079 заглушок. Останні зібрані в рамках акції мережі АЗК «ОККО»  «Здай заглушку – обери життя».

 

Вересень 7th

Серпень 1st

Хід впровадження реформи первинної медичної допомоги в районі обговорено на робочій зустрічі з керівниками медичних установ

img_1123.jpg

З метою ознайомлення реалізації реформи первинної медичної допомоги в районі голова районної  державної адміністрації  Валерій Ткачук,  спільно з першим заступником  Юліаном Таранчуком. провели робочу зустріч за участю головного  лікаря комунального некомерційного підприємства «Ківерцівський центр первинної медико-санітарної  допомоги» Олеся Марищука та генерального директора Ківерцівського РТМО Михайла Слижука.

 

Травень 30th

Хворобу краще попередити, ніж лікувати!

Медицина сьогодні «швидкими кроками» йде уперед: ті захворювання, які ще десятки років тому вважалися смертельними – сьогодні вдало піддаються новим методам лікування; ті хвороби, з розряду інфекційних, які забирали сотні життів – сьогодні взагалі не реєструються; а діагнози, що викликали тремор усього тіла – нині піддаються лікуванню, як звичайна застуда.

Травень 10th

Рятувальники дошкільнятам розповіли про заходи безпеки

20180508_152826.jpg

8 травня 2018 року в закладі дошкільної освіти ясла-садку №3 "Лісова казка" міста Ківерці проведено інформаційно-пізнавальний захід в рамках «Дня Безпеки життєдіяльності» на який були запрошені працівники Ківерцівського РВ УДСНС України у Волинській області.

 

Дошкільнята показали свої навики щодо правил безпеки життєдіяльності та порядку дій на випадок пожеж і надзвичайних ситуацій.

 

Травень 3rd

Анонс: Заходи з нагоди відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

preview_w640zc0.jpg

4 травня

 

11.00 год - у міському парку відбудеться обласний фестиваль вокально-хорового мистецтва, виконавців розмовного жанру ветеранів війни і праці, національно-визвольних змагань, присвяченого 73-й річниці перемоги над нацизмом. Учасники фестивалю: творчі колективи  районів Волинської області.

 

8  травня

 

Квітень 18th

Голову РО ТЧХ Любов Новосад привітали з 100-річчям Товариства Червоного Хреста України

img_5101.jpg

Заступник голови РДА  Юліан Таранчук зустрівся з головою Ківерцівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Любов Новосад. Юліан Віталійович та Любов Василівна обговорили питання діяльності товариства на території Ківерцівського району. Зокрема, представниця Червоного Хреста повідомила про обсяг допомоги, який надає організація жителям району, які цього потребують; розповіла про структуру місцевої організації, озвучила проблемні питання.

 

Березень 13th

УВАГА!!! Остерігайтесь неякісних та фальсифікованих пестицидів

_pidrobka-1480.jpg

Початок польових робіт у сільському господарстві завжди супроводжується сезонним збільшенням на ринку попиту та пропозиції засобів захисту рослин, тому що кожен аграрій прагне отримати прибуток від своєї діяльності. Часто перед господарствами, фермерами та дачниками постає питання придбання якісних пестицидів.

 

Використання засобів захисту рослин в Україні регламентовано Законами України "Про пестициди і агрохімікати", "Про захист рослин" та низкою нормативно-правових актів.

Січень 24th

У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

img_3373.jpg

Сьогодні під головуванням заступника голови Ківерцівської райдержадміністрації Яни Церкевич відбулось лерше у цьому році засідання комісії з питань захисту прав дітей. П'ять з тринадцяти питань, що виносилися на розгляд стосувалися батьків, які неналежно виконують свої батьківські обов'язки.