Архів - Матеріали установи: Управління юстиції

Травень 30th, 2018

Хворобу краще попередити, ніж лікувати!

Медицина сьогодні «швидкими кроками» йде уперед: ті захворювання, які ще десятки років тому вважалися смертельними – сьогодні вдало піддаються новим методам лікування; ті хвороби, з розряду інфекційних, які забирали сотні життів – сьогодні взагалі не реєструються; а діагнози, що викликали тремор усього тіла – нині піддаються лікуванню, як звичайна застуда.

Травень 10th

Рятувальники дошкільнятам розповіли про заходи безпеки

20180508_152826.jpg

8 травня 2018 року в закладі дошкільної освіти ясла-садку №3 "Лісова казка" міста Ківерці проведено інформаційно-пізнавальний захід в рамках «Дня Безпеки життєдіяльності» на який були запрошені працівники Ківерцівського РВ УДСНС України у Волинській області.

 

Дошкільнята показали свої навики щодо правил безпеки життєдіяльності та порядку дій на випадок пожеж і надзвичайних ситуацій.

 

Травень 3rd

Анонс: Заходи з нагоди відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

preview_w640zc0.jpg

4 травня

 

11.00 год - у міському парку відбудеться обласний фестиваль вокально-хорового мистецтва, виконавців розмовного жанру ветеранів війни і праці, національно-визвольних змагань, присвяченого 73-й річниці перемоги над нацизмом. Учасники фестивалю: творчі колективи  районів Волинської області.

 

8  травня

 

Квітень 18th

Голову РО ТЧХ Любов Новосад привітали з 100-річчям Товариства Червоного Хреста України

img_5101.jpg

Заступник голови РДА  Юліан Таранчук зустрівся з головою Ківерцівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Любов Новосад. Юліан Віталійович та Любов Василівна обговорили питання діяльності товариства на території Ківерцівського району. Зокрема, представниця Червоного Хреста повідомила про обсяг допомоги, який надає організація жителям району, які цього потребують; розповіла про структуру місцевої організації, озвучила проблемні питання.

 

Березень 13th

УВАГА!!! Остерігайтесь неякісних та фальсифікованих пестицидів

_pidrobka-1480.jpg

Початок польових робіт у сільському господарстві завжди супроводжується сезонним збільшенням на ринку попиту та пропозиції засобів захисту рослин, тому що кожен аграрій прагне отримати прибуток від своєї діяльності. Часто перед господарствами, фермерами та дачниками постає питання придбання якісних пестицидів.

 

Використання засобів захисту рослин в Україні регламентовано Законами України "Про пестициди і агрохімікати", "Про захист рослин" та низкою нормативно-правових актів.

Січень 24th

У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

img_3373.jpg

Сьогодні під головуванням заступника голови Ківерцівської райдержадміністрації Яни Церкевич відбулось лерше у цьому році засідання комісії з питань захисту прав дітей. П'ять з тринадцяти питань, що виносилися на розгляд стосувалися батьків, які неналежно виконують свої батьківські обов'язки.

 

Червень 12th, 2017

Безвіз з Європою: 15 практичних речей, які вам допоможуть

6e49e7f0d3ec5a22e1b2fabd6cf88fcc.jpg

      Рада Європейського Союзу підтримала надання Україні безвізового режиму із країнами Шенгенського простору. Це рішення означає завершення довгої епопеї: Рада ЄС була останньою з головних інституцій Євросоюзу, які мали дати своє «зелене світло» на український безвіз.

Грудень 15th, 2016

Лікарю - волонтеру Тетяні Білінські необхідні ліки.

0123.jpg

Відомій волинській волонтерці Тетяні Білінські життєво необхідно приймати препарат, який не дасть організму відторгнути орган.