Архів - 2018 - Матеріали установи: Управління юстиції

Грудень 12th

Про епідемічну ситуацію щодо кору в районі говорили на нараді при голові РДА

img_4907.jpg

12 грудня 2018 року голова  Ківерцівської районної державної адміністрації Валерій Ткачук за участі свого заступника Яни Церкевич провів робочу нараду з оперативних питань у зв’язку із збільшенням випадків захворювання мешканців Ківерцівщини на кір. На нараді були заслухані посадові особи району, які відповідальні за забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення, про вжиті заходи щодо профілактики виникнення епідемічних спалахів захворюваності на кір в населених пунктах району, зокрема, освітніх та соціальних закладах.

Грудень 7th

Бібліотекарі долучилися до Всеукраїнськаої акціяї "16 днів проти насильства"

dsc03454.jpg

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства", яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

 

Листопад 21st

Історичний екскурс до дня Гідності та Свободи "Скорботна свічка пам'яті святої" провели працівники дитячої книгозбірні

dsc03440.jpg

21 листопада згідно Указу Президента України від 13 листопада 2014 року українці відзначають День Гідності і Свободи. До цієї дати районна дитяча  бібліотека підготувала і провела історичний екскурс "Скорботна свічка пам'яті святої".

 

Листопад 15th

Успішне працевлаштування

pracevlashtuvannya_maznyuk_k.m.jpg

Першим ученим у житті кожної людини є учитель. Учитель навчив нас писати й читати перше слово в житті «мама». Потім такі, як земля, сонце, Бог, праця. Не тільки навчив писати й читати ці слова, а й допоміг збагнути їх глибинний зміст, прищепив відповідальність, обов'язок,  любов, допоміг нам поступово знаходити своє місце в житті. Учитель живе в кожній людині. 

 

Листопад 6th

Обережно – ОТРУЙНІ ГРИБИ!

02424434_n2.jpg

Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.

 

Основні причини отруєнь:

Вересень 13th

У сервісних центрах МВС презентували арт-об’єкт – крісло з автомобільних заглушок

41505304_1263936677081406_2717714571715411968_n.jpg

Сервісні центри МВС розпочали акцію зі збору автомобільних заглушок, аби привернути увагу водіїв до необхідності дотримання вимог безпеки на дорозі та користування ременями безпеки. Під час запуску кампанії презентували також арт-об’єкт – автокрісло з ременем безпеки, що створене з 1 079 заглушок. Останні зібрані в рамках акції мережі АЗК «ОККО»  «Здай заглушку – обери життя».

 

Вересень 7th

Серпень 1st

Хід впровадження реформи первинної медичної допомоги в районі обговорено на робочій зустрічі з керівниками медичних установ

img_1123.jpg

З метою ознайомлення реалізації реформи первинної медичної допомоги в районі голова районної  державної адміністрації  Валерій Ткачук,  спільно з першим заступником  Юліаном Таранчуком. провели робочу зустріч за участю головного  лікаря комунального некомерційного підприємства «Ківерцівський центр первинної медико-санітарної  допомоги» Олеся Марищука та генерального директора Ківерцівського РТМО Михайла Слижука.

 

Травень 30th

Хворобу краще попередити, ніж лікувати!

Медицина сьогодні «швидкими кроками» йде уперед: ті захворювання, які ще десятки років тому вважалися смертельними – сьогодні вдало піддаються новим методам лікування; ті хвороби, з розряду інфекційних, які забирали сотні життів – сьогодні взагалі не реєструються; а діагнози, що викликали тремор усього тіла – нині піддаються лікуванню, як звичайна застуда.

Травень 10th

Рятувальники дошкільнятам розповіли про заходи безпеки

20180508_152826.jpg

8 травня 2018 року в закладі дошкільної освіти ясла-садку №3 "Лісова казка" міста Ківерці проведено інформаційно-пізнавальний захід в рамках «Дня Безпеки життєдіяльності» на який були запрошені працівники Ківерцівського РВ УДСНС України у Волинській області.

 

Дошкільнята показали свої навики щодо правил безпеки життєдіяльності та порядку дій на випадок пожеж і надзвичайних ситуацій.