Архів - Новини

Квітень 24th, 2018

На теренах Ківерцівщини відбудеться “Звитяга - 2018”

zvityaga-sayt-banner-3.jpg

Вже втринадцяте молодь зі всієї України збереться на спортивно-патріотичну теренову гру “Звитяга”, щоб прожити у волинських лісах чотири дні, як повстанці. Теренівка пройде у Волинських лісах Цуманської пущі з 5 по 8 травня.

 

Юні дзюдоїсти стали переможцями обласного чемпіонату

30429417_2084813151732231_57232881_n.jpg

21 квітня в м. Луцьк відбувся чемпіонат області з дзюдо серед чоловіків та жінок  до 23 років. Мета змагань: відбір кандидатів у збірну команду області. Учасниками чемпіонату стали близько 100 спортсменів зі всієї Волинської області.

 

Налагодження партнерських стосунків

img_20180423_143415.jpg

З метою налагодження партнерських стосунків щодо задоволення кадрових потреб виробничого підрозділу регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»,  працівниками Ківерцівської районної філії  23 квітня  проведено  робочу зустріч з представником відділу кадрів «Ківерцівська дистанція колії» Катериною Дудинець.

 

Квітень 23rd

Круглий стіл щодо вирішення питань Ківерцівського НПП «Цуманська пуща»

img_5124.jpg

Для розгляду теми: «Про природоохоронну, рекреаційну, науково-дослідну роботу Ківерцівського НПП «Цуманська пуща», у четвер, 19 квітня 2018 року, в актовій залі Ківерцівської районної державної адміністрації зібралися небайдужі представники влади, установ та громадськості на засідання круглого столу.

 

В Ківерцівському РВ ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області функціонує пілотний проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет

Для зручності громадян та уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану    Міністерством юстиції України працює пілотний проект  Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

 

Навчання на території КЗ «Ківерцівського районного територіального медичного об’єднання» м. Ківерці

20180423_094012.jpg

     23 квітня на території КЗ «Ківерцівського районного територіального медичного об’єднання» м. Ківерці відбулися Гарнізонні тактико-спеціальні навчання.

     Навчання мали на меті:

1.     Тренування:

«ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ»

4b7423ca47c46357b37924b3cd83e02c.jpg

Звернення

Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році
заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

до органів державної влади, органів місцевого самоврядування,
роботодавців, профспілок, засобів масової інформації,
керівників і працівників підприємств, установ та організацій

 

Квітень 18th

Електронний кабінет роботодавця

ekr.jpg

Шановні роботодавці! Запрошуємо вас скористатися сучасним сервісом служби зайнятості „Електронний кабінет роботодавця”.

 

Електронний кабінет – це персональне автоматизоване робоче місце роботодавця, працювати в якому Ви можете з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

 

Співпраця з Цуманською ОТГ

img_20180416_123011.jpg

Фахівцями Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості  разом з соціальними партнерами   проведено виїзний захід в Цуманській об’єднаній територіальній громаді. В заході взяли участь представники Цуманської ОТГ, роботодавці громади, незайняте населення.

 

Рекомендації по боротьбі з Борщівником

_1-e1278219203788.jpg

БОРЩІВНИК СОСНОВСЬКОГО (Негасіеит хо.^покхкуі Мапсіеп) - культура, яку вирощували на корм (силос) для тварин у 50-ті роки минулого сторіччя. Його перестали вирощувати з дуже простої причини - запах ефірних речовин, які містяться в рослинах, передавався в молоко. З часом борщівник Сосновського почав поширюватись у вигляді своєї здичавілої форми. Сік рослин, що потрапляє на шкіру з такими речовинами, під впливом сонячного світла (ультрафіолету) здатний підсилювати пігментацію шкіри людини і тварин, викликати дерматиті . які називають "опіками".