Новини

Різдвяний благодійний вечір колядок Сьогодні, 09:35

Різдвяний благодійний вечір колядок

У районному будинку культури ім.Ковальова м. Ківерці 14 січня 2018 року відбувся щорічний Різдвяний благодійний вечір колядок, організований Ківерцівським благочинням Волинської єпархії УПЦ з благословення керуючого єпархією єпископа Нафанаїла.- Повідомляє сайт Ківерцівського благочиння УПЦ.  

Читати далі...

Від запалення легень померла студентка Ківерцівського медколеджу Сьогодні, 08:24

Від запалення легень померла студентка Ківерцівського медколеджу

Дівчина померла в ніч з 16 на 17 січня. Інформацію про смерть також підтвердила у коментарі для ІА "Конкурент" директор медколеджу Тетяна Комшук. Про те, що студентка ходила на заняття із запаленням легень, у медколеджі ніхто не знав. Тетяна Комшук підтвердила, що вона була вчора на занятті. Запалення не виявили напередодні. До слова, дівчині нещодавно, 13 січня, виповнилося 17 років.

Читати далі...

Вітаємо юного ківерчанина - Олександра Волоха з черговими перемогами у Всеукраїнському турнірі з шашок 17.01.2018, 16:01

Вітаємо юного ківерчанина - Олександра Волоха з черговими перемогами у Всеукраїнському турнірі з шашок

У другій декаді січня 2018 року у місті Турка Львівської області відбувся Всеукраїнський турнір з шашок-64 «Диво-шашки у сніжних Карпатах -2018». У турнірі брали участь спортсмени з Білорусії, Молдови, шахісти з Київської, Вінницької, Закарпатської, Львівської областей. Волинь гідно представив ківерчанин - Волох Олександр Валерійович, учень загальноосвітньої школи № 3 м. Ківерці.  

Читати далі...

Військовослужбовець-контрактник – важлива ланка обороноздатності країни, - Валерій Ткачук 17.01.2018, 12:19

Військовослужбовець-контрактник – важлива ланка обороноздатності країни, - Валерій Ткачук

Активізацію роботи з відбору на військову службу за контрактом та виконання завдань на 2018 рік  обговорили учасники робочої наради при голові РДА Валерію Ткачуку, яка відбулася сьогодні за участю заступників голови, керівника апарату райдержадміністарції,  головного спеціаліста з мобілізаційної роботи апарату райдержадміністарції, представників районного військового комісаріату.  

Читати далі...

17.01.2018, 12:02

Ківерцівський РВ УДСНС України попереджає:

   Напередодні Дня Соборності України проводитимуться масові заходи, на яких перебуватиме значна кількість людей. Аби уникнути виникнення різного роду надзвичайних подій та ситуацій Ківерцівський РВ УДСНС України у Волинській області попереджає що у разі виявлення пожежі (ознак горіння) громадяни забов'язані:

Читати далі...

Історичною декадою ківерчани відзначать День Соборності України, 100-ту річницю проголошення незалежності УНР та 100-річчя бою під Крутами 17.01.2018, 11:42

Історичною декадою ківерчани відзначать День Соборності України, 100-ту річницю проголошення незалежності УНР та 100-річчя бою під Крутами

З нагоди відзначення в районі Дня Соборності України, 100-ї річниці проголошення Четвертим універсалом Центральної Ради  незалежності Української Народної Республіки і 100-річчя бою під Крутами заплановано проведення в районі історичної декади “Відродження нації”, яка триватиме з 22 по 29 січня 2018 року.   Розпочнуть декаду заходи,  приурочені до Дня Соборності України та 100-ї річниці проголошення незалежності УНР:  

Читати далі...

У ДЮСШ відбувся турнір пам’яті Маркіяна Бурака 16.01.2018, 12:14

У ДЮСШ відбувся турнір пам’яті Маркіяна Бурака

12 січня 2018 року Маркіяну Омеляновичу - вчителю фізичної культури Муравищанської ЗОШ І-ІІ ст, який загинув, рятуючи трьох учнів з крижаної водойми, виповнилося б 67 років. За мужність і самовідданість, виявлені при рятуванні дітей, Маркіян Бурак указом Президента України посмертно нагородженний орденом «За мужність» ІІІ ступеня. А вулиця у місті Ківерці, де він проживав, носить його ім’я. Вшановуючи героя-вчителя щороку спортивна спільнота проводить шашково-тенісні турніри.

Читати далі...

16.01.2018, 10:05

Школа інженера з охорони праці

На сторожі безпеки сторожа: як правильно організувати охорону сільгоспоб’єктів взимку  

Читати далі...

Гімназія запрошує майбутніх першокласників 16.01.2018, 10:02

Гімназія запрошує майбутніх першокласників

Адміністрація НВК "Ківерцівська ЗОШ Іст. - Ківерцівська районна гімназія оголошує набір до 1-го класу.

Читати далі...