Новини

Ківерцівська команда "Тивер" - учасник Міжнародних змагань юних рятувальників у Білорусі 18.07.2018, 07:53

Ківерцівська команда "Тивер" - учасник Міжнародних змагань юних рятувальників у Білорусі

З 12 по 20 липня 2018 року у місті Гомель Республіки Білорусь відбуваються XVI Міжнароднародний зліт юних рятувальників-пожежних. Україну за Міжнародному зльоті представляє команда "Тивер" Волинського обласного вдіділення ВГДР "Школа безпеки" - переможці XV Всеукраїнського збору-змагання "Школа безпеки", керівник команди - Юрій Тананайський.   

Читати далі...

Вживаються заходи щодо недопущення занесення та розповсюдження АЧС на території району 17.07.2018, 13:41

Вживаються заходи щодо недопущення занесення та розповсюдження АЧС на території району

При голові Ківерцівської РДА Ткачуку В. Є. відбулася нарада на виконання Розпорядження голови Волинської ОДА щодо посилення заходів з недопущення розповсюдження захворювання свиней на африканську чуму.

Читати далі...

17.07.2018, 10:52

Восьма сесія Верховної Ради: чим відзначились волинські мажоритарники

У п’ятницю, 13 липня народні депутати завершили роботу восьмої сесії Верховної Ради України, яка розпочалась ще на початку лютого 2018 р. Громадянська мережа ОПОРА традиційно проаналізувала діяльність волинських нардепів-мажоритарників в стінах Ради за цей період.  

Читати далі...

Делегація ківерчан привітала білорусів з нагоди дня м. Кобрин 16.07.2018, 15:03

Делегація ківерчан привітала білорусів з нагоди дня м. Кобрин

З 13 по 15 липня 2018 року делегація з Ківерцівського району на запрошення керівництва Кобринського райвиконкому взяла участь в урочистих заходах з нагоди 731-у річниці із дня заснування міста Кобрин Брестскої області Республіки Білорусь.   Міста Кобрин та Ківерці  вже багато років поспіль є побратимами, мають ряд напрацювань у співпраці та розробці грантових проектів.  

Читати далі...

Проблеми щодо роботи нового вуличного освітлення турбують депутатів Озерської сільської ради 13.07.2018, 15:05

Проблеми щодо роботи нового вуличного освітлення турбують депутатів Озерської сільської ради

12 липня 2018 року відбулася позачергова сесія Озерської сільської ради. Серед низки важливих питань порядку денного депутати вирішили звернутися до голови РДА Валерія Ткачука з проблемою щодо роботи нового вуличного освітлення, зокрема, світильників на сонячних батареях, які вже майже рік не працюють. практично відразу після їх встановлення.

Читати далі...

Фахівці ДСНС перевіряють дотримання аграріями правил пожежної безпеки під час жнив 13.07.2018, 11:49

Фахівці ДСНС перевіряють дотримання аграріями правил пожежної безпеки під час жнив

В умовах оголошення надзвичайної пожежної небезпеки на території України, першочергове завдання аграріїв - не допустити виникнення пожеж та загорянь на хлібних масивах, а також у місцях зберігання нового врожаю. Тож, аби жнивна кампанія пройшла без втрат, протягом усього періоду збирання зернових по всіх регіонах проводяться інформаційно-профілактичні заходи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки сільгосппідприємств.  

Читати далі...

Від заготівлі лісової продукції місцеві громади Волині отримали майже півтора мільйона гривень 13.07.2018, 11:14

Від заготівлі лісової продукції місцеві громади Волині отримали майже півтора мільйона гривень

Надходження від заготівлі ягід та іншої другорядної лісової продукції на Волині склали майже 1,5 мільйона гривень. Зокрема, у місцевих бюджетах області - майже 1,2 мільйона гривень рентної плати за спецвикористання лісової продукції А загалом сума отриманих громадами коштів від заготівлі у 2,6 рази перевищує аналогічні показники минулого року.  

Читати далі...

У товариському матчі Ківерці - Рожище перемогла ДРУЖБА 13.07.2018, 10:36

У товариському матчі Ківерці - Рожище перемогла ДРУЖБА

12 липня 2018 року в смт Рожище в спортивному залі ЗОШ №3 відбувся товариський волейбольний матч між командами ветеранів волейболу, який започаткував серію турнірних зустрічей між ківерчанами та рожищанами.  Участь у змаганнях братимуть чотири команди з сусідніх районів, дві молодіжні та дві ветеранські.  

Читати далі...

Олександр Висоцький подарував районній бібліотеці свої  книги 12.07.2018, 14:50

Олександр Висоцький подарував районній бібліотеці свої книги

Днями до районної бібліотеки для дорослих завітав уродженець Ківерцівщини Олександр Висоцький, людина, яка понад 30 років цікавиться біоритмами. А почалося все з того, що у студентські роки до його рук потрапила газета з дописами про біоритми, однак увагу на це не звернув. І тільки через декілька днів знову повернувся до надрукованого у пресі, так почалося знайомство з біоритмами. Довелося закинути навчання. Через три роки заняття мало постійний характер.  

Читати далі...

Працівники національного парку заготовили сіно для диких тварин 12.07.2018, 10:57

Працівники національного парку заготовили сіно для диких тварин

Ківерцівський НПП «Цуманська пуща» третій рік підряд, від часу свого створення веде заготівлю сіна для диких тварин (зубрів, оленів, козуль, лосів). Заготівля проводиться старим дідівським способом вручну, без застосування механізмів, від чого сіно ще більш пахучіше та духмяніше.   Даний захід є досить важливим для збереження і відтворення популяції диких ратичних тварин, оскільки саме підгодівельні майданчики є місцями їх скупчення у складний зимовий період.

Читати далі...