Новини

Обережно! У Борохові зафіксовано сказ тварин 16.03.2018, 20:02

Обережно! У Борохові зафіксовано сказ тварин

15  березня 2018 року відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ківерцівській районній державній адміністрації, на якій  розглядався випадок  захворювання та загибелі собаки від сказу в с. Борохів. Комісією розроблено та затверджено план  дій при даному захворюванні. Ківерцівською районною державною лікарнею ветеринарної медицини проводяться заходи щодо недопущення даного захворювання, проводяться подвірні обходити і щеплення проти сказу в с. Борохів.  

Читати далі...

Рятувальники застерегли духовенство району щодо заходів безпеки під час Великодніх богослужінь 16.03.2018, 15:42

Рятувальники застерегли духовенство району щодо заходів безпеки під час Великодніх богослужінь

     14 березня 2018 року працівниками Ківерцівського РВ УДСНС України у Волинській області була проведена роз’яснювальна робота з настоятелями культових споруд, які будуть задіяні під час підготовки та проведення святкових заходів з відзначення Великодня, щодо запобігання пожежам у релігійних закладах та наголошено про правила пожежної безпеки для церков, а також всім присутнім були роздані листівки з правилами пожежної безпеки для релігійних закладів.

Читати далі...

Софійка Гловацька представляє Волинь у конкурсі "Яскраві діти України" 16.03.2018, 12:15

Софійка Гловацька представляє Волинь у конкурсі "Яскраві діти України"

Юна ківерчанка Софійка Гловацька бере участь у конкурсі "Яскраві діти України". Вона учасник позаконкурсної програми.

Читати далі...

Ківерцівський районний музей запрошує на майстер-клас 16.03.2018, 10:24

Ківерцівський районний музей запрошує на майстер-клас

Ківерцівський районний музей запрошує на майстер-клас по розпису писанок, який відбудеться 20 березня 2018 року об 11:00 год.

Читати далі...

ЗБЕРЕЖЕМО  ПЕРВОЦВІТИ- ПЕРШІ ПРОМІНЦІ ВЕСНИ! 16.03.2018, 10:12

ЗБЕРЕЖЕМО ПЕРВОЦВІТИ- ПЕРШІ ПРОМІНЦІ ВЕСНИ!

Ми з нетерпінням чекаємо пори, коли розтає сніг, прилітають птахи і з’являються перші  вісники весни- первоцвіти. Хіба не диво – ці тендітні, ніжні рослинки, що ледь відчувши подих весни, пробиваються назустріч сонечку, теплу та символізують  пробудження природи?  До  примх весняної  погоди   первоцвіти  прекрасно пристосувались. Але їм загрожує  інший, страшніший ворог - це ми з вами.  

Читати далі...

КІВЕРЦІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ  ВОЛИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ: 16.03.2018, 09:51

КІВЕРЦІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ВОЛИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ:

Якщо ви шукаєте роботу, ми допоможемо її знайти. ТЕРМІНОВО ЗАПРОШУЮТЬ НА РОБОТУ:   ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНЯ С.ПРИЛУЦЬКЕ  потрібні: ·        кухар (0,5 мінімальної заробітної плати, неповний робочий день) ЗОШ І-ІІ СТУПЕНЯ С.ОМЕЛЬНЕ потрібні:

Читати далі...

16.03.2018, 09:11

Три сільські ради мають намір вийти зі складу Ківерцівського району

 15 березня 2018 року в районній державній адміністрації відбулася нарада з головами та секретарями міської, селищних, сільських рад району.

Читати далі...

На першу чергу будівництва школи у Башликах у 2018 році виділять понад 11 млн гривень 16.03.2018, 09:02

На першу чергу будівництва школи у Башликах у 2018 році виділять понад 11 млн гривень

14 березня 2018 року голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, спільно із депутатом Волинської обласної ради Володимиром Дейною, відвідали с. Башлики.   Зустріч з місцевими жителями відбулася у шкільній актовій залі. Обговорено питання будівництва довгоочікуваної  нової школи у Башликах та нагальні питання громади.

Читати далі...

Робочий візит у загальноосвітню школу с.Дідичі 16.03.2018, 08:55

Робочий візит у загальноосвітню школу с.Дідичі

14 березня 2018 року голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук  побував у загальноосвітній школі с. Дідичі. Спільно із депутатом Волинської обласної ради Володимиром Дейною та Дідичівським сільським головою Галиною Романовою, він оглянув приміщення навчального закладу, поспілкувався з директором, педагогічним та учнівським колективами.

Читати далі...