Новини

Районна книгозбірня запрошує на зустріч з поетесою 18.10.2017, 12:14

Районна книгозбірня запрошує на зустріч з поетесою

20 жовтня 2017 року у районній бібліотеці для дорослих о 16:00 год. відбудеться зустріч з Любов'ю Мілевич.

Читати далі...

18.10.2017, 10:45

Досудова доповідь – справедливе рішення

Законодавчі умови для реалізації досудової пробації, повноважень персоналу органів пробації визначені Законом «Про пробацію» та Кримінально процесуальним кодексом України. Закодавцем визначено, що досудова доповідь – це формалізована інформація, що характеризує обвинуваченого, з метою прийняття судом рішення про міру його відповідальності.  

Читати далі...

Безробітних навчали веденню власної справи 18.10.2017, 09:15

Безробітних навчали веденню власної справи

Пошукачі роботи Ківерцівського районного центру зайнятості закінчили навчання за напрямом «Підприємець-початківець» у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.    

Читати далі...

З 1 жовтня 2017 року перерахують пенсії 18.10.2017, 08:56

З 1 жовтня 2017 року перерахують пенсії

Рожищенське об’єднане управління Пенсійного фонду України Волинської  області повідомляє, що 3 жовтня 2017 року Верховною Радою України прийнято в другому читанні законопроект № 6614 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».   Зазначеним законодавчим актом передбачено проведення значній кількості пенсіонерів перерахунків розмірів пенсій із 1 жовтня цього року.  

Читати далі...

У Цумані звітували творчі колективи та солісти закладів культури 18.10.2017, 08:50

У Цумані звітували творчі колективи та солісти закладів культури

17 жовтня 2017 року в  будинку культури  смт. Цумань відбувся черговий кущовий звіт працівників галузі культури. Учасниками звітного концерту «Україна – це ми» стали аматори художньої самодіяльності клубних закладів та будинків культури сіл Грем’яче, Кадище, Карпилівка, Скреготівка та селища Цумань.  

Читати далі...

Зі старого «Москвича» зробив тракторець 17.10.2017, 18:27

Зі старого «Москвича» зробив тракторець

Івана Веремчука із села Конопелька Ківерцівського району знають по всій окрузі, бо вміє дати друге життя різній техніці.

Читати далі...

Асоціація дворового футболу Волині запрошує: 17.10.2017, 18:21

Асоціація дворового футболу Волині запрошує:

Увага команди! Турніри на будь-який смак! Подай заявку прямо зараз!  Завершимо футбольний сезон разом, з хорошими враженнями, та відмінним футболом.    Запрошуємо переможців та усіх призерів турнірів АДФВ прийняти участь у турнірі:  "Кубку переможців". Надзвичайно цікавий захід відбудеться 22 жовтня за принципом групового етапу та раунду плей-офф , дізнаємось який колектив стане одноосібним переможцям ліги АДФВ.

Читати далі...

Хорлупи: У школі відбулася посвята у козачата 17.10.2017, 18:16

Хорлупи: У школі відбулася посвята у козачата

У Хорлупівській школі напередодні Дня Козацтва було проведено виховний захід для початкових класів, посвяту у козачата під назвою "Козацькому роду нема переводу". Учні розповідали вірші, співали пісні. Кошовий з Писарем вручили грамоти, які є свідченням того, що діти стали справжніми козаками.   Також було перевірено новостворених козачат на вправність та швидкість у різних спортивних змаганнях.  

Читати далі...

Майже 7 тисяч гривень зібрали ківерчани для сім'ї Катеринюків з Березолук 17.10.2017, 18:03

Майже 7 тисяч гривень зібрали ківерчани для сім'ї Катеринюків з Березолук

У Жидичині Ківерцівського району на День захисника України, в суботу, 14 жовтня, відбувся ярмарок. Під час святкування мешканці долучилися до флешобу «12 каналу» на підтримку учасника АТО Сергія Катеринюка, в якого згорів будинок.  

Читати далі...

КІВЕРЦІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ: Аліменти щодо утримання дружини (чоловіка) 17.10.2017, 15:33

КІВЕРЦІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ: Аліменти щодо утримання дружини (чоловіка)

Юридична практика має численні прецеденти, коли суд зобов'язує подружжя платити аліменти не тільки на дитину, але і на другого з подружжя. Так складається, що з одного боку, є право непрацездатного подружжя на аліменти, а з іншого, перелік умов, наявність яких є необхідною для прийняття судом такого рішення.  

Читати далі...