Новини

Якщо стихія залишила без номерних знаків транспортного засобу 20.06.2018, 18:42

Якщо стихія залишила без номерних знаків транспортного засобу

Якщо стихія залишила без номерних знаків транспортного засобу   У випадку втрати номерних знаків транспортного засобу, в тому числі внаслідок природних стихійних явищ, Ви можете звернутися до територіальних сервісних центрів МВС для отримання нових номерних знаків за наявності необхідних документів (додаток 1).   У разі викрадення або втрати власником транспортного засобу номерних знаків працівниками сервісного центру МВС проводиться перереєстрація даного транспортного засобу. Вартість послуги:

Читати далі...

Про безпеку під час жнив 20.06.2018, 18:36

Про безпеку під час жнив

ПАМ’ЯТКА щодо дотримання вимог пожежної безпеки на підприємствах агропромислового комплексу Ківерцівського району під час проведення жнив   Пожежна безпека повинна забезпечуватися шляхом проведення організаційних заходів та технічних засобів.  

Читати далі...

Наші легкоатлети у складі обласної команди вибороли срібло на чемпіонаті України 20.06.2018, 18:28

Наші легкоатлети у складі обласної команди вибороли срібло на чемпіонаті України

    З 14 по 16 червня в м.Луцьк відбувся  чемпіонат України серед юнаків 2001р.н., для цієї вікової групи це був останній національний старт, за підсумками якого сформувався остаточний перелік кандидатів на участь в юнацькому чемпіонаті Європи (5-8 липня, Дьйор, Угорщина). У складі збірної команди Волинської області участь у змаганнях взяли вихованки Ківерцівської ДЮСШ: Хвірук Каріна, Королюк Іванка, Поліщук Вікторія, Чепура Марія та Панасюк Мирослава яка на дистанції 1500м.

Читати далі...

Робота, яка приносить задоволення 20.06.2018, 18:21

Робота, яка приносить задоволення

У вересні 2017 рокку до Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості звернулась уродженка села Холоневичі в пошуках роботи. Наталія активно приймала участь у семінарах, погоджувалась опрацювавити усі запропоновані вакансії, тому її активний пошук став результативним. Спеціаліст філії  скерував безробітну до підприємця Семенюка Сергія Васильовича, який запропонував Наталії пройти навчання шляхом стажування на кухаря. Під час стажування  Наталія до своїх обов’язків  поставилась  відповідально.

Читати далі...

«Ніч у Луцькій тюрмі» 20.06.2018, 18:15

«Ніч у Луцькій тюрмі»

У ніч з 22 на 23 червня з метою вшанування пам’яті в’язнів, яких жорстоко розстріляли у червні 1941 року органи НКВС, у місті Луцьк відбудеться акція «Ніч у Луцькій тюрмі».   Дійство відбуватиметься в одній з камер Луцької тюрми та проходитиме у реконструйованій атмосфері тих часів.  

Читати далі...

20.06.2018, 18:13

Волинські працедавці збільшили відрахування єдиного внеску на 32 відсотки

Понад 1,4 мільярда гривень єдиного внеску спрямували волинські працедавці на соціальні потреби держави за підсумками січня-травня 2018 року. Сума сплаченого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перевищує минулорічні показники на 345,1 мільйона гривень.  

Читати далі...

Ківерчанам нагадали заходи пожежної безпеки 20.06.2018, 18:10

Ківерчанам нагадали заходи пожежної безпеки

     Працівниками Ківерцівського РВ УДСНС України у Волинській області та особовим складом 6 ДПРЧ 13 червня 2018 року було проведено відпрацювання в м. Ківерці, щодо запобігання пожеж, а також роз’яснювальна робота для попередження травмування та загибелі від вибухонебезпечних предметів.        Крім того, громадяни були проінформовані, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації, у випадку виявлення ВНП, а також були роздані інформаційні листівки.

Читати далі...

"Весь час в перед і ні кроку назад" 20.06.2018, 18:02

"Весь час в перед і ні кроку назад"

Як свідчить досвід, значно швидше знаходить місце праці той, хто наполегливо його шукає. Молодим людям потрібно пристосовуватися до ринкових умов, вимог працедавців, сміливо будувати свою кар’єру.  

Читати далі...

Звернення до громадян:  «Не спалюй суху траву – не спопеляй землю!» 20.06.2018, 17:53

Звернення до громадян: «Не спалюй суху траву – не спопеляй землю!»

Шановні громадяни! Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області закликає громадян не спалювати сухої трави, опалого листя та сміття, адже це завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Подібні випадки спалювання можуть призвести до масових загорань різних будівель, зменшують родючість ґрунтів та призводять до зниження урожайності.  

Читати далі...