Новини

Ліквідатори аварії на ЧАЕС та юні рятувальники запустили у небо синьо-жовті кульки 13.12.2017, 16:21

Ліквідатори аварії на ЧАЕС та юні рятувальники запустили у небо синьо-жовті кульки

Координатори та вихованці дитячої громадської організації «Тивер» Школа безпеки та виживання» для ліквідаторів та членів їх родин підготували тематичний захід "Спомин про Чорнобиль". Тиверці розповіли про Чорнобильську трагедію, її наслідки, показали відео-презентацію навчань юних рятувальників Школи безпеки. Девіз Всеукраїнського руху  «Школи безпеки» - «Врятувати, запобігти, допомогти».  

Читати далі...

У Ківерцях відбулися заходи з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС 13.12.2017, 16:07

У Ківерцях відбулися заходи з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Напередодні пам’ятної дати - Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, громада району вкотре зібралась біля пам’ятника жертвам аварії на ЧАЕС, аби вшанувати загиблих, подякувати ліквідаторам за героїзм, за силу духу, за те, що стали на захист безпеки людства. Серед присутніх на мітингу – ліквідатори та їх сім’ї, вдови, представники районної та міської влади, підприємств та установ, громадських організацій.  

Читати далі...

 «ГаРмИдЕр» відзначить день народження прем’єрою 13.12.2017, 09:48

«ГаРмИдЕр» відзначить день народження прем’єрою

Уже котрий рік поспіль театр «ГаРмИдЕр» презентує у грудні, до чергової річниці свого народження, прем’єру. Чотирнадцятому рокові колектив приурочує трагікомедію за п’єсою Вітольда Гомбровича «Івонна».

Читати далі...

У районному будинку культури звітували аматори сільської художньої самодіяльності 13.12.2017, 08:18

У районному будинку культури звітували аматори сільської художньої самодіяльності

Творчі колективи знайомили глядачів з душевними, ліричними, патріотичними, народними піснями, що яскраво звучали зі сцени. Багато прекрасних пісень  славили  Україну, любов до рідної землі, до національних традицій,   героїчної   історії,  викликаючи оплески і схвальні вигуки та піднімаючи у глядачів настрій.    

Читати далі...

Відбулася презентація книги Сергія Гупало "Моя несподівана радість" 12.12.2017, 16:23

Відбулася презентація книги Сергія Гупало "Моя несподівана радість"

У Ківерцівській районній книгозбірні для дорослихзавжди можна зустріти однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми, поділитися своїми думками та враженнями. В рамках проекту «Книга з автографом» бібліотека організовує зустрічі з письменниками та поетами, на які запрошуються любителі слова.  11 грудня 2017 року відбулася презентація поетичної збірки місцевого поета Сергія Гупала «Моя несподівана радість». До книги увійшли вірші різнопланового звучання, в яких неповторне відчуття, осмислення нашої епохи.

Читати далі...

Маленьким читачам презентували правову абетку 12.12.2017, 12:05

Маленьким читачам презентували правову абетку

Правову абетку "Ми - маленькі українці" підготували і провели для учнів 2 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Ківерці (класний керівник Т.О.Сахарук) Ківерцівська дитяча бібліотека і Ківерцівський РЦСССДМ (директор О.А.Нікітюк). Про права і обов'язки дітей просто і доступно розповіла психолог центру О.Л.Поліщук. Діти навперебій доповнювали Олесю Леонідівну. Адже вони вже знають що таке "Конституція", "Державний Герб, прапор і гімн" (всі разом продекламували гімн України).

Читати далі...

Понад 23 тисячі гривень зібрали для хворої ківерчанки на благодійному концерті 11.12.2017, 19:15

Понад 23 тисячі гривень зібрали для хворої ківерчанки на благодійному концерті

У неділю, 10 грудня 2017 року, в районному будинку культури ім. М.П.Ковальова  відбувся благодійний концерт під назвою «Допоможемо разом». Дійство провели з метою підтримки та збору коштів для важкохворої жительки м.Ківерці Ірини Царенюк (Ніколиної).      

Читати далі...

У ПАМ'ЯТЬ ПРО ЗЕМЛЯЧКУ:  НЕЗАБУТНЯ ФЛЕЙТА ЮЛІЇ КОВАЛЬОВОЇ 11.12.2017, 18:57

У ПАМ'ЯТЬ ПРО ЗЕМЛЯЧКУ: НЕЗАБУТНЯ ФЛЕЙТА ЮЛІЇ КОВАЛЬОВОЇ

Минулої суботи, 2 грудня, у Києві, відбувся творчий вечір пам’яті флейтиски, солістки оркестру Національного театру оперети, ківерчанки Юлії КОВАЛЬОВОЇ. Рік тому невблаганна хвороба обірвала життя прекрасної людини, у це досі важко повірити рідним та друзям, а її втрату у світі мистецтва прирівнюють до державної.   

Читати далі...

11.12.2017, 18:52

Школа інженера з охорони праці: Чи зобов’язана фізична особа – підприємець вимагати довідку про стан здоров’я при прийомі на роботу найманого працівника?

Статтею 24 Кодексу законів про працю (далі – КЗпП) України визначено, що при укладенні трудового договору громадянин зобов'язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, – також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров'я та інші документи.  

Читати далі...

У Луцьку ворожитимуть на свою долю 11.12.2017, 18:48

У Луцьку ворожитимуть на свою долю

У середу, 13-го грудня, в Луцьку відбудуться Андріївські вечорниці. Традиційно, ввечері 13-го грудня дівчата збирались разом та ворожили на свою долю. Хлопці ж в цей час бешкетували та всіляко намагались привернути дівочу увагу до себе.   Запрошуємо лучан та гостей міста дізнатись ім’я свого нареченого,  передбачити  долю на ближній рік та просто весело провести час.  

Читати далі...