12 серпня 2015 року відбулось чергове 29 засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, свободи совісті, законності та боротьби із злочинністю під головуванням Артесюк Г.К.

   Андрій Мельник – заступник прокурора Ківерцівського району проінформував депутатів про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району, відзначивши, що прокуратура спільно з іншими компетентними органами упродовж 2015 року провела певну роботу, спрямовану на зміцнення правопорядку, охорони прав та свобод громадян. Однак, на території району спостерігається збільшення кількості всіх видів злочинів, в тому числі зареєстрованих тяжких (116 проти 68) і особливо тяжких злочинів (5 проти 1). Злочинів середньої тяжкості в поточному році зареєстровано 129 проти 70 в минулому, невеликої тяжкості зареєстровано 96 проти 79 за аналогічний період минулого року. Збільшення злочинності насамперед пояснюється стрімким ростом кримінальних правопорушень та злочинів проти власності, яких обліковано більше 200. Обговоривши, депутати рекомендували цю інформацію для розгляду на пленарному засіданні районної ради. 
  Володимир Козачук – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації проінформував депутатів про Програму підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік, яка пропонується для затвердження на сесії районної ради. Повідомив, що на даний момент держава повністю забезпечує фінансування цієї категорії населення, зокрема проведено всі виплати, а проблемні питання щодо оздоровлення відсутні, проект рішення по цьому питанню був підтриманий депутатами.
     Заслухали члени комісії інформацію про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Ківерцівського району на 2014-2015 роки за підсумками I півріччя 2015 року та про хід виконання Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин та підрозділів правоохоронних органів області, у яких проходять службу жителі Ківерцівського району та проведення мобілізаційних заходів у районі,  про які проінформував Юліан Таранчук - перший заступник голови райдержадміністрації, відмітивши, що  виконання заходів програм продовжуються.
    Руслан Уніфонтович – військовий комісар Ківерцівського районного військового комісаріату доповів про проведення мобілізаційних заходів та призову в Ківерцівському районі у 2015 році. Зазначив, що Ківерцівський військовий комісаріат, в цілому, справився з поставленим завданням – в Збройні Сили України та інші військові формування було відправлено 41 чоловік. Депутати взяли інформацію до відома.
    Члени комісії також підтримали проекти рішень: «Про внесення змін до  рішення районної ради від 19.09.2012 №14/28 «Про створення Форуму місцевого розвитку Ківерцівського району», «Про розпорядження голови районної ради, прийняте в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою». Голова районної ради Киричук А.С. ознайомив з  рішенням Волинської обласної ради від 25.06.2015 №35/10 «Про схвалення проекту Перспективного плану формування територій громад Волинської області».
      Депутати погодили перелік питань, що вносяться на пленарне засідання  районної ради.