13 січня, після капітального ремонту, відкрито першу частину пологового відділення районної лікарні. (+ Фото)

ecbs9zekauq.jpg

      В урочистостях брали участь радник голови обласної ради В»ячеслав Рубльов, голова  Ківерцівської РДА  Валерій Ткачук, голова райради Григорій Недопад та його заступник Тамара Чигрин,  депутати обласної ради Олександр Омельчук,  Людмила Тимощук, керівник  ПП «Промбуд-5» Петро Семерей, директор Ківерцівського медичного коледжу Тетяна Комшук, начальник Ківерцівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ Раїса Колб, настоятель Ківерцівського деканату УПЦ КП Іван Семенюк,  депутати міської  ради Ігор Панасюк, Віктор Лисюк, представник Ківерцівського відділення фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Ольга Матвійчук,  медичні працівники.

 

      Генеральний директор КЗ Ківерцівське районне  ТМО Михайло Слижук зазначив, що у червні 2016 року голова Волинської обласної ради Ігор Палиця з робочим візитом відвідав лікувальну  установу і побачив проблеми, які є у відділеннях. З обласного бюджету відразу було виділено на ремонт  пологового відділення понад 470 тис. грн.. Районна рада співфінансувала роботи на 260 тис.грн. На понад 200 тис. гривень закуплено мед устаткування. Відділення забезпечено сучасним апаратом ультразвукового обстеження.

 

     Відремонтована перша частина пологового відділення відповідає всім вимогам високого рівня надання медичної допомоги (враховуючи температурний режим для новонароджених та породіль),  сучасної перинатальної допомоги й дотримання протиепідемічних та санітарно-гігієнічних вимог перебування пацієнтів. Михайло Васильович подякував народному депутату Ірині Констанкевич, голові обласної ради Ігорю Палиці, депутатам обласної та районної рад, керівництву району за сприяння і допомогу, а колективу відділення та завідувачу Людмилі Тимощук - за сумлінну роботу.

 

   «Гуманітарна та соціальна політика у 2016 році для Волинської обласної ради стала пріоритетною.  Обласна влада у сфері охорони здоров'я реалізувала ряд проектів у галузях освіти і медицини. Приємно, що на районному рівні вони мають підтримку у місцевого керівництва,»- привітав присутніх радник голови обласної ради В»ячеслав Рубльов. Він пообіцяв фінансування робіт з обласного бюджету для завершення капітального ремонту акушерсько-гінекологічного відділення і побажав здоров»я новонародженим та їх батькам.

 

    Напередодні нового (старого) року з радісною подією привітали колектив відділення  та громаду району голова  Ківерцівської РДА  Валерій Ткачук, голова райради Григорій Недопад. Вони запевнили, що і надалі у співпраці між гілками влади будуть робити все необхідне для перевиконання дохідної частини районного бюджету, щоб район мав можливість виділяти додаткові кошти на об»єкти соціальної сфери.

 

    До вітань долучилися керівник  ПП «Промбуд-5» Петро Семерей, директор Ківерцівського медичного коледжу Тетяна Комшук, настоятель Ківерцівського деканату УПЦ КП Іван Семенюк. Іван Семенюк вручив колективу відділення ікону Божої матері.

 

   Особливо раділа знаменній події депутат обласної ради, завідувач акушерсько-гінекологічним відділенням Людмила Тимощук.  «Довго чекали цього дня усі. Я дуже вдячна голові обласної ради Ігорю Палиці , районній владі, депутатському корпусу обласної та районної рад , адміністрації лікарні, виконавцям робіт та колективу, який підтримував мене.  Дякую за усім за покращення умов народження немовлят,»- наголосила Людмила Анатолівна у своєму виступі.

 

 

   Далі урочисто перерізано символічну стрічку. Поважні гості оглянули відремонтовану частину пологового  і ту, що планують ремонтувати, поспілкувалися з молодими мамами та колективом відділення. Також побували у приймальному відділенні.

    У відкритій частині пологового відділення відремонтовано   палати, маніпуляційну, пологову та операційну зали, коридор, санітарні кімнати, душові, санвузли. Створені всі умови для комфортного перебування жінок.

    Лікарі- акушери висловили сподівання, що у світлому, сучасному, гарно оздобленому пологовому відділенні частіше будуть лунати крики новонароджених дітей на радість родинам і всієї громади.

 ФОТОАЛЬБОМ

Інна Тетюрко