20 серпня відбулось засідання президії районної ради.

sam_8039.jpg
   У роботі президії взяв участь голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук. Члени президії розглянули ряд питань, зокрема щодо узгодження проектів рішень, які вносяться на розгляд пленарного засідання чергової  37 сесії районної ради.
    Депутати внесли пропозицію на сесії при розгляді питання щодо затвердження порядку денного зняти з розгляду та перенести на наступну сесію питання «Про інформацію прокурора Ківерцівського району Веніславського С. В. про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району»,  так як Сергій Володимирович перебуває у відпустці, а у депутатів виникла ціла низка запитань, відповідь на які може дати лише прокурор району. Члени президії також запропонували зняти з розгляду питання «Про припинення діяльності Ківерцівської районної редакції  проводового радіомовлення в результаті ліквідації» та внесли пропозицію вивчити питання щодо об’єднання двох комунальних інформаційних закладів проводового радіомовлення та районної газети «Вільним шляхом».
    Розглянувши  рішення Волинської обласної ради від 25.06.2015 №35/5 «Про підтримку звернень луцьких міської та районної рад до місцевих прихожан Української Православної Церкви, яка є частиною російської (русской) православної  церкви» та клопотання Старовижівської районної ради президія прийняла рішення внести при розгляді питання «Різне» порядку денного чергової 37 сесії на розгляд ради звернення Луцької районної ради до православних прихожан Луцького району Української Православної Церкви, яка є частиною Російської (Русской) Православної  Церкви (додається) та підприємців Старовижівського району до Кабінету Міністрів України, НКРЕ, Антимонопольного комітету, «Волиньобленерго».
    При розгляді питання «Різне» член президії районної ради Юнчик О.М. запропонував вивчити питання  щодо створення на базі загальноосвітньої школи І-ІІІст. №4 м.Ківерці  навчально-виховного комплексу, що дасть змогу зменшити черги у дошкільні навчальні заклади міста. Голова районної ради Киричук А.С. відзначив, що питання досить важливе тому  сказав, що буде утворено робочу групу в склад якої увійдуть депутати та представники від відповідних служб, які вивчать  дане питання, обрахують вартість робіт та внесуть свої пропозиції на розгляд районної ради. Єгорушкіна О.М. – начальник управління фінансів зазначила, що відповідне рішення районна рада має прийняти до кінця 2015 року, щоб при формування бюджету на 2016 рік можна було передбачити відповідне фінансування.