21 серпня 2015 року в Ківерцівському районному центрі зайнятості відбувся семінар для соціально незахищених верств населення за участі Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

img_6555.jpg

     Основна мета заходу -  популяризувати соціальний проект Уряду України, що полягає в наданні можливості особам соціально вразливих категорій отримати професійну та висококваліфіковану правову допомогу.

    Система надання правової допомоги вважається  ефективною  в тому випадку, якщо є доступною для людей, рівень доходів або соціально-економічний статус яких не дозволяють користуватися юридичною допомогою з приватних джерел.  Сьогодні в нелегкі часи для країни, не кожен має змогу найняти адвоката, через занадто високу вартість послуг, тому безоплатні, якісні та ефективні юридичні консультації  за рахунок держави є вкрай необхідними. Адже тут безоплатна правова допомога надається професійними адвокатами та іншими фахівцями у галузі права. 

     Наша держава розробила цільову програму формування та розбудови системи безоплатної допомоги. Вкрай важливим є те, що тепер кожен, незалежно від віку, статі, соціального статусу, зможе отримати якісний державний захист та допомогу. Ніхто не повинен почувати себе незахищеним, коли потрібно відстояти свої права та інтереси. Основне завдання команди Луцького місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги – допомогти кожній людині, насамперед соціально незахищеним громадянам (малозабезпеченим, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, інвалідам, біженцям, учасникам АТО, сім”ям загиблих бійців, жертвам насильства в сім”ї). У разі, якщо особа не належить до жодної із вразливих категорій, визначених законом,  для подальшого вирішення питання, працівники центру спрямовують особу до іншої установи, з якою мають партнерські стосунки.

 

 

 

Профінформатор

Ківерцівського РЦЗ                                                                  Л.Міщук