22 тисячі гривень зібрано під час благодійного концерту "Все для нашої перемоги"

 У листопаді 2014 року керівник народного аматорського гурту “Соколи”  Олександр Гарбуза ініціював благодійний концертний тур творчих колективів районного будинку культури ім. М.П.Ковальова “Все для нашої перемоги” на підтримку бійців АТО. Акція проводилася з метою збору коштів та необхідних речей для потреб військовослужбовців, які захищають суверенітет та кордони нашої держави на сході України. Артистів підтримали громадська організація “Автомайдан України” та обласна державна адміністрація.

 Протягом листопада творчі колективи Ківерцівського районного будинку культури виступили з концертами у Ратнівському, Старовижівському, Ковельському, Локачинському, Любомльському, Шацькому, Любешівському, Камінь-Каширському, Іваничівському,  Горохівському, Маневицькому районах.

У п’ятницю, 12 грудня, заключний концерт в рамках благодійної акції в відбувся у м. Ківерці. Розпочався захід із благословення благочинного Ківерцівського деканату УПЦ КП настоятеля Свято-Покровського собору протоієрея Івана Семенюка. Артисти районного будинку культури виконали патріотичні пісні, які не залишили байдужим жодного із присутніх у залі.  На завершення начальник управління культури обласної державної адміністрації Валерій Дмитрук, голова районної ради Андрій Киричук та керівник громадської організації “Автомайдан України” Роман Бондарук подякували творчим колективам та жителям Ківерцівщини за ініціативу, проведені концерти на надану підтримку військовослужбовцям.

 Під час концерту було зібрано кошти у сумі 22 тис. грн., необхідні речі та продукти харчування, дитячі малюнки і листи для військовослужбовців. Дякуємо усім жителям району, які взяли участь у благодійній акції та надали допомогу нашим бійцям. 

Сайт РДА

Фотоальбом