24 липня з нагоди храмового свята у церкві Рівноапостольної Ольги в Ківерцях відбулося урочисте Богослужіння за участю священиків УПЦ Київського патріархату на чолі з Митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом.

    Окрім настоятеля храму, протоієрея Олега Ткачуся. владиці співслужили духовенство  району на чолі з благочинним протоієреєм Іоаном Семенюком. Перед входом до храму  Митрополита привітали прихожани. За українським звичаєм владиці було вручено каравай. Богослужіння прикрасив чудовий спів парафіяльного хору.

       Наприкінці літургії Митрополит Луцький і Волинський Михаїл виголосив проповідь, в якій  наголосив на тому, що приклад Рівноапостольної княгині Ольги  повинен надихати кожного християнина своїми справами і всім життям свідчити про православну віру солодощами. В Україні 24 липня вшановують пам’ять святої рівноапостольної княгині Ольги, бабусі Володимира Великого. Після смерті чоловіка, князя Ігоря, Ольга довгі роки правила Руською державою від імені свого малолітнього сина Святослава. Княгиня Ольга прийняла християнство і у християнських традиціях виховала свого онука Володимира - хрестителя Київської Русі. Свята Ольга – це перша християнка на великокняжому престолі Києва, її охрещення створило якоюсь мірою передумови християнізації нашої держави. Прийнявши християнську віру, вона піднесла авторитет і своєї особи, і своєї країни в очах Візантії та християнських володарів Західної Європи. Охрещення Ольги, яке залишилося її приватною справою, дало підстави сучасникам її внука св. Володимира Великого, хрестителя Русі, казати, що вона була «наймудрішою серед людей».

     З святом прихожан привітав і настоятель Ківерцівського деканату протоієрей Іоан Семенюк.

  Після богослужіння настоятель храму протоієрей Олег Ткачусь подякував владиці Михаїлу за візит і очолення літургії, а також за слова духовної настанови.

Богослужбова частина свята завершилася урочистим многоліттям, а саме свято продовжилося на подвір’ї, де кожен мав можливість посмакувати солодощами.

Інна Тетюрко