26 серпня 2015 року з дружнім візитом місто Ківерці відвідав бургомістр міста Томашува-Любельського(Польща) Войчех Жуковські.

p8260536.jpg

Мета візиту - обговорення шляхів подальшої співпраці між містом Ківерці та містом Томашув-Любельський.  Під час зустрічі були озвучені пропозиції польської сторони:

- спільний проект по благоустрою озера «Молодіжне»,

  • - налагодження співпраці між громадськими бізнесовими організаціями.

Протягом перебування бургомістра Войчеха Жуковські та його секретаря Моніки Носек у нашому місті вони мали змогу оглянути сквер «Героям Євромайдану», Меморіал Слави, міський парк, стадіон «КОЛОС», відвідали Ківерцівський центр дитячої та юнацької творчості, де їх радо зустріла та ознайомила з системою роботи закладу директор Куліба Леся Володимирівна.

 

Польським друзям сподобалося все, що вони побачили. Вони відзначили, яке чудове у нас озеро, якого вони не мають у своєму місті, зауважили, що воно потребує догляду і вкладення коштів і запропонували написати спільний проект в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна на 2007-2013 роки, яка  продовжена на період 2014-2020 років в новому Європейському Інструменті Сусідства в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2014-2020 (ЄІС ПТС Польща - Білорусь - Україна 2014-2020).

 

Міський голова міста Ківерці Володимир Жгутов і бурмістр міста Томашова Войчех Жуковські поділилися думками з приводу спільних проблем української та польської територіальних громад, обговорили плани подальшої співпраці з питань екології, бізнесу, діяльності громадських організацій, а також творчості художніх колективів.

У зустрічі польської делегації взяв участь Семенюк Л.С., депутат Ківерцівської міської ради, міський голова 2002 – 2006 років, який у 2004 році підписав Угоду про взаємну партнерську співпрацю між містом Ківерці (Україна) та містом Томашув- Любельські (Польща). Угода була підписана на невизначений термін.

 

Обидві сторони були задоволені зустріччю, обміном думками з приводу подальшої співпраці та наміченими планами.

Сайт Ківерцівської міської ради