28 червня у міському парку відбули заходи до Дня конституції України та Дня молоді (+ ФОТО І ВІДЕО)

     На урочистому відкритті свята голова райради Андрій Киричук, перший заступник голови РДА Юліан Таранчук, міський голова Володимир Жгутов, заввідділом молоді та спорту Ольга Поліщук привітали ківерчан та гостей міста з  Днем конституції України та Днем молоді. Вони відзначили найактивніших представників молоді Почесними грамотами та подарунками.

     Молодь Ківерцівщини працьовита, здібна, славиться мистецькими талантами. Про це засвідчив патріотичний концерт молодих виконавців, у якому взяли участь переможці конкурсів, солісти Центру дитячої та юнацької творчості та РБК. Радували майстерністю виконання відомі танцювальні колективи. Показові майстер-класи "Екоквест", плетіння травомотанки - презентували викладачі КРЕНЦу та ЦДЮТ. Виставка декоративно-ужиткового мистецтва ЦДЮТ та за участю відомих майстрів Оксани Чміль, Людмили Змизгової вкотре дивувала знаними і новими художніми і вишитими роботами.

    Для учасників свята були організовані  військивий вишкіл, патріотичний боді-арт, графіті, шоу барабанщиків, акустичний кавер-вечір молодих виконавців, спортивні змагання з футболу і баскетболу, дитячі розваги, торгівля патріотичною символікою і вишиванками, будівництво піщаних замків. Бажаючі могли посмакувати ще й справжнім козацьким кулішем, який уміло приготували місцеві самооборонівці..

      Молодіжний нічний кіноперегляд став завершенням чудового дійства.

Марія Тетюрко

ФОТОАЛЬБОМ

ВІДЕО 1

ВІДЕО 2

ВІДЕО 3