30 вересня Україна відзначає День усиновлення

1443187018_92052685_6a3a0b770ea5a67437a45b728e7f1fdc_xl.jpg

День усиновлення - це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. 

 Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду..

 

Усиновлення (удочеріння) є найбільш прийнятною і сприятливою формою виховання, за якої дитина в правовому відношенні повністю прирівнюється до рідних дітей, набуває в особі усиновителів батьків, рідну сім'ю.

 

Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її.

 

Не потрібно бути мільйонером, щоб усиновити дитину, але зробивши це, ви можете спасти людське життя. З чого ж розпочати усиновлення?

Подружжя або особа, яка має намір усиновити дитину, звертається з письмовою заявою про взяття на облік як кандидатів в усиновлювачі до Служби у справах дітей за місцем проживання, де їм роз'яснюють умови усиновлення, права та обов'язки, що виникають у зв'язку з усиновленням.

 

Якщо ви маєте бажання в серці – подарувати Нову СІМ’Ю дитині або підлітку, що втратили своїх рідних – це тільки перший і дуже важливий крок… Розпочніть свій шлях вже сьогодні!  Звернувшись до нас Ви зможете отримати більш детальну інформацію та відповіді на запитання щодо процесу усиновлення!

 

Дорогі батьки, які вже прийняли у своє  серце дитину, сердечно вітаємо Вас з Днем усиновлення!

 

Зичимо Вам надзвичайно щасливого, щирого на добрі події спільного життєвого шляху. Нехай у Вашій сім’ї завжди б’є чисте джерело людської духовності та чуйності, виховної мудрості.

         

Бажаємо Вам отримати в майбутньому від дітей та онуків шанобливого ставлення, поваги, взаємодопомоги та відданої  любові.

 

З повагою начальник служби у справах дітей

райдержадміністрації                                                         Наталія Скубій