50 працівників для ФК "Золота нива" підготує районний центр зайнятості.

img_4821.jpg

Фермерське господарство "Золота Нива" – основне ринкоутворююче підприємство у Ківерцівському районі. Сільгосппродукцію, яку вирощує і переробляє господарство на замовлення торгових марок "NESTLE", "Торчин продукт".

 

Господарство постійно розширює площі посіву моркви, столового буряка, зернових. Весь час запроваджує нові технології  по переробці вирощеної своєї сільськогосподарської продукції.

 

Тільки в 2017 році господарство запровадило нові технології переробки капусти і цибулі. В перспективі – посіви та переробка соняшника.

 

24 липня 2017 року директор Ківерцівського РЦЗ Микола Музичук зустрівся з генеральним директором господарства Анатолієм Соколом. Під час зустрічі було обговорено питання співпраці на майбутнє. Домовлено, що Ківерцівський РЦЗ на замовлення господарства підготує 47 осіб з числа безробітних за напрямком навчання – "Дотримання безпечного ведення робіт на підприємствах сільськогосподарської галузі".

 

Навчання проводитиметься на базі Рівненського ЦПТО. По закінченню навчання безробітні будуть гарантовано працевлаштовані у серпні-вересні 2017 року.

Керівнику господарства надано обґрунтовану консультацію з послуг які надає служба зайнятості роботодавцям.

 

 

Директор Ківерцівського РЦЗ                                                   Музичук М.Є.