90-річний ювілей у ветерана Другої світової війни Сергія Миронюка

img_1946.jpg

Свій 90-річний ювілей відсвяткував шанований ківерчанин, учасник бойових дій Другої світової війни Сергій Сильвестрович Миронюк. З цією визначною подією іменинника прийшли привітати голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, голова районної ради Василь Хмілевський, голова міської ради Володимир Жгутов, в.о. голови районної організації ветеранів війни та праці Василь Голуб, його товариш, теж учасник Другої світової війни - Іван Слабецький.

 

Багата на всілякі події доля Сергія Сильвестровича. Повоєнне дитинство загартувало в ньому непохитний дух. На своєму життєвому шляху пережив він безліч тяжких і щасливих моментів. І за це Господь дарував йому довголіття. 

 

Народився Миронюк Сергій Сильвестрович наприкінці листопада 1927 року в селі Словатичі Ківерцівського району Волинської області.

 

Після закінчення чотирьох класів початкової школи допомагав батькам по господарству, а  у 1944 році  був демобілізований на службу до лав Червоної армії. Сім років військової служби загартували хлопця, додали досвіду. Коли юнак повернувся на рідну Ківерцівщину пішов працювати до Ківерцівського деревообробного комбінату, де пройшов шлях від простого робітника до начальника лісопильного цеху.

 

 З 1970 по 1977 роки був Сергія Сильвестровича призначено на посаду Ківерцівського міського голови. Саме у цей період містечко розбудовувалось. Деревообробний комбінат, завод Спецлісмаш, Механічний завод будували для працівників багатоквартирні житлові будови. Також збільшувалась кількість виробничих приміщень, збудовано спортивну школу, будинок культури ДОКу. 

 

Ветеран постійно займався громадською діяльністю, багато років очолював профспілкову організацію ДОКу та, пізніше, став головою ветеранської організації підприємства.

 

- Здоров’я, сили духу, пошани від людей і  відсвяткувати ще й 100-річний ювілей, - побажав імениннику голова РДА Валерій Ткачук та вручив разом з головою районної ради Подяку за багаторічну сумлінну працю, активну громадську роботу та з нагоди ювілею.


img_1953.jpgimg_1949.jpgimg_1947.jpg