Аграрії Волині перерахували до державної скарбниці понад 31 мільйон гривень податків

   За підсумками січня – серпня 2015 року до державного бюджету  підприємства аграрної галузі Волині перерахували 31,1 мільйона гривень податків. Ця сума в 5,4 рази перевищує минулорічні надходження до державної скарбниці від платників податків сільськогосподарського сектору області.

    Таке зростання сплати податкових платежів у сільському господарстві Волині пов’язують як з належним рівнем податкової культури волинського аграрного бізнесу, так і певними змінами в системі оподаткування.

    «Аналіз сплати податків волинськими аграрними підприємствами свідчить про цьогорічне зростання  на 5 мільйонів гривень надходжень податку на прибуток і додаткових півтора мільйона гривень ПДВ в держбюджет від сільськогосподарського сектору економіки.. Окрім того, аграрні підприємства Волині вже перерахували до держбюджету 3,9 мільйона гривень військового збору і 8,8 мільйона гривень ПДФО. Тобто, незважаючи на виняткову складність соціально-економічної ситуації, аграрний бізнес Волині працює досить ефективно і прозоро», - зазначає в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Тетяна Харченко.

   Як запевнила посадовець, шляхом реформ і податкових новацій держава намагається впорядкувати систему сплати податків та віднайти найбільш оптимальну модель оподаткування як для  потужного бізнесу, так і підприємницьких ініціатив, що лише розвиваються.

   «Аграрна галузь – базова для економіки Волині, що має великий потенціал для зростання. Тому сумлінна сплата податків платниками цього сектору економіки важлива як в контексті наповнення держбюджету, так і місцевих бюджетів регіону», - підсумувала Тетяна Харченко.

 

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області