Андрій Кузьмов: 17 вересня відзначається День рятівника

den_ryativnika.jpg

    Шановні працівники та службовці Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також ветерани пожежної охорони! На сьогодні – це одна з найблагородніших професій, яка об’єднує відважних і самовідданих людей, чий високий професіоналізм, постійна готовність до самопожертви забезпечують кожній українській родині надійний захист. Вони цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

    У цей день висловлюємо глибоку вдячність ветеранам пожежної охорони: Бедекайлу П.М, Іванову О.О., Коркуш Т.Ф., Люшуку М.О., Мельничуку М.А., Михальчуку В.Й., Попович В.О., Момотюку А.Б., які присвятили своє життя справі боротьби з вогнем і сьогодні допомагають нам у розв’язанні щоденних проблем.

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Ківерцівського РВ, ДПРЧ-6, МПО Олика, МПО Цумань та МПО Журавичі з професійним святом - Днем рятівника! Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від стихій вогню, води, шквального вітру та інших природних чи техногенних бід.

    Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. Мужні люди в мирний час, ви завжди на варті. Утверджуючи добро і милосердя, ви - справжні герої наших днів - з честю виконуєте покладені на вас завдання. Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконані, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. У святковий для вас час прийміть нашу вдячність.

Зі святом Вас!

 

Начальник Ківерцівського РВ

УДСНС України у Волинській обл.

Кузьмов А.В.