Анонс: Заходи з нагоди відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

preview_w640zc0.jpg

4 травня

 

11.00 год у міському парку відбудеться обласний фестиваль вокально-хорового мистецтва, виконавців розмовного жанру ветеранів війни і праці, національно-визвольних змагань, присвяченого 73-й річниці перемоги над нацизмом. Учасники фестивалю: творчі колективи  районів Волинської області.

 

8  травня

 

 12.00 год – покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату  та мітинг-реквієм присвячений Дню пам’яті та примирення і  73-й річниці перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні(меморіальний комплекс “Вічної Слави” у міському парку).

 13.00 год - поминальна панахида за загиблими у Другій світовій війні

 

 9 травня

 

10.00 год - покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом та поминальна панахида за загиблими у Другій світовій війні (меморіальний комплекс “Вічної Слави” у м. Ківерці)

Представники влади протягом дня відвідають ветеранів, учасників бойових дій  Другої світової війни за місцем їх проживання.

 

 5 -  9 травня

 

У закладах освіти району відбудуться тематичні  уроки, виховні години, круглі столи, інші заходи, присвячені 73-й річниці перемоги над нацизмом та пам’ятним датам Другої світової війни; зустрічі учнівської та студентської молоді з ветеранами, учасниками національно-визвольного руху, бійцями АТО.

 

У закладах культури району заплановано тематичні культурно-мистецькі та інформаційно-просвітницькі заходи.

 

Запрошуємо ветеранів, учасників національно-визвольного руху, представників трудових колективів, політичних партій, громадських організацій, молодь, учасників АТО, волонтерів, жителів міста та району взяти активну участь у заходах.