Батьки для дітей облаштували ігровий майданчик

zobrazhennya1071.jpg

   Вихователі  дитячого садка № 2 м. Ківерці групи  для дітей середнього віку "Друзі", керівництво установи, висловлюють своє щире захоплення і подяку батьківському колективу за допомогу в облаштуванні ігрового майданчика. Зараз дуже часто зустрічаються байдужі, черстві і безініціативні люди. Але це не стосується батьків нашої групи "Друзі", які власними силами і за свої кошти збудували павільйон для дітей.
   Всі батьки зайняті на роботі, та й домашнього клопоту завжди вистачає. Але, не дивлячись на це, вечорами вони знаходили час для того, щоб змайструвати, а потім пофарбувати павільйон. Часто вони приходили з дітьми, стаючи для них чудовим прикладом працьовитості, згуртованості та громадянської активності.
   Особливо хочемо відзначити Мальця Андрія, Браславських Валентину і Олександра, Семенюк Оксану, Радченка Андрія, Красноперого Сергія, Пилипчука Миколу, Ващука Володимира, Винарського Миколу, Левчика Ігора, Мартинюка Романа, Величків Андрія і Тетяну, Гладку Ірину. Ткачука Сергія і Анжелу.
   Ви б бачили з яким задоволенням діти бавилися у павільйоні! А зараз батьки дороблюють ще й автомобіль із шин. Радості малят не має меж!

Дякуємо!!!

Залишайтеся і надалі такими ж активними і не байдужими!

 

Вихователі

Марія Євгенівна Cвіщ

Олександра Євренівна Качмар

Завідувач ДНЗ №2

Леся Василівна Король