«Батьківщина» вимагає від Нацбанку негайно припинити друкувати гривні, бо це призводить до різкого зростання цін на основні товари життєзабезпечення

preview1.jpg

Юлія Тимошенко вважає політику Національного банку щодо безконтрольної емісії помилковою. Такі дії вже призвели до розбалансування бюджету, знецінення національної валюти та збідніння більшості громадян України.

 

Як пояснила лідер «Батьківщини», нинішнє катастрофічне падіння курсу гривні – це прямий наслідок «надвеликої емісії гривні як у готівковому, так і в безготівковому вигляді». Зараз потрібно негайно припинити цей процес, бо він не підтверджений економічним зростанням. Також необхідно припинити бездумне рефінансування приватних банків з боку НБУ, оскільки отримані кошти банкіри зразу виводять на валютний ринок.

 

Для стабілізації економіки та виведення її з кризи, Юлія Тимошенко вимагає негайно зняти всі перешкоди для розвитку підприємництва та залучення інвестицій, що може і зобов’язаний зробити уряд.

 

Ще однією ключовою умовою зростання економіки є збереження соціальних стандартів і купівельної спроможності людей. «На сьогодні урядом обраний  діаметрально протилежний правильному курс економічної політики. Треба його міняти негайно і докорінно», - заявила Юлія Тимошенко.