БЕРЕЖІТЬ ДОВКІЛЛЯ ВІД ВОГНЮ

es2117889.jpg

   Жаркі літні  дні додали турбот екологам.  Пожежонебезпечну  ситуацію суттєво погіршило випалювання залишків сухої рослинності на полях, спалювання сміття та необережне поводження з вогнем жителів області. Державною екологічною інспекцією у Волинській області, у зв’язку з настанням сухої погоди,  приділяється особлива увага посиленню контролю захисту лісів, торф’яників і сільгоспугідь від пожеж та попередженню їх виникнення.

   Екологи області звертаються до всіх мешканців краю з проханням утриматися від  розпалювання багать під час прогулянок, спалювання залишків сухої рослинності.

         Державна екологічна інспекція у Волинській області попереджає, що випалювання стерні, луків, сухої рослинності, опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  «від 170грн до 340грн» і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян «від 850грн до 1190грн».

Пам’ятайте: банальна людська необережність може завдати непоправної   шкоди  довкіллю!  Давайте  всі разом максимально берегти  навколишнє  природне  середовище    нашої мальовничої області.

 

Прес – служба

Держекоінспееції