Безробітних навчали веденню власної справи

img_4956.jpg

Пошукачі роботи Ківерцівського районного центру зайнятості закінчили навчання за напрямом «Підприємець-початківець» у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.  

 

Різні ідеї, види підприємницької діяльності і фінансові розрахунки, але мета одна – створити успішний бізнес. Плідна співпраця слухачів і викладачів дозволила безробітним отримати відповіді на всі їх питання, пов'язані з новим видом діяльності, зорієнтуватися в сегменті правового регулювання підприємництва, менеджменту, маркетингу, ознайомитися з системою оподаткування малого підприємництва в Україні, а також з системою фінансування та кредитування малого бізнесу.

 

Підсумком занять стали розроблені і захищені бізнес-плани. Слухачі втілюватимуть у життя різноманітні бізнес-ідеї: вирощування малини, хобі-парк – ігровий центр радіо керування, оптова та роздрібна торгівля рукоділля на замовлення, виготовлення декоративних виробів з металу  та інші.

 

Директор центру зайнятості Микола Музичук урочисто вручив  посвідчення «Підприємця-початківця» та побажав випускникам наполегливо йти до своєї мети і створити успішний бізнес з новими робочими місцями.

 

Слухачі курсів щиро подякували викладачам Оксані Томчук, Нелі Кінах, Миколі Хамулко  та методисту  Рівненського ЦПТО ДСЗ Наталії Місюрі за отримані знання.

 

Найважливішу роль в створенні бізнесу відіграють не гроші, місце розташування, а сам підприємець – людина, яка постійно розвивається, вміє само організуватися, спланувати свою роботу, вміє аналізувати результати своєї діяльності та постійно впроваджує нові ефективні ідеї в свій бізнес.

 

Успіхів випускникам у започаткуванні власної справи!

 

Провідний фахівець

з питань зайнятості                                                                   Л.Мартинюк


img_4949.jpgimg_4947.jpg