Бібліотекарів району привітали з Всеукраїнським днем бібліотек

img_0404.jpg

Працівників книгозбірень з професійним святом привітали голова райдержадміністрації Валерій Ткачук та заступник голови районної ради Тамара Чигрин.

 

Валерій Ткачук у вітальному слові зазначив, що запроваджений 19 років тому Указом Президента Всеукраїнський день бібліотек  є свідченням глибокої поваги українців до освіти, культури й духовних надбань людства, інтелектуальних, культурних цінностей української нації і визнання відповідальної місії, покладеної на бібліотеку.

 

«У бібліотеках району створені гарні умови для роботи з книжками і зосередженої праці задля отримання знань. Книги – основа всіх основ. Вони зберігають нашу історію, всю інформацію про людину, культуру. Тож в переддень професійного свята бажаю працівникам бібліотек подальших успіхів і натхнення в роботі,»- наголосив Валерій Євгенович.

 

Він також запевнив, що керівництво району й надалі підтримуватиме працівників у їх роботі і сприятиме  подальшому розвитку книгозбірень.

 

Керівники району вручили кращим із кращих Почесні грамоти, подяки та квіти. 

 

Головний спеціаліст відділу культури та туризму Алла Долонька наголосила: «Бібліотека – це не лише книгосховище, а сучасний науковий, інформаційний, культурно-освітній центр, де є читальні зали, клуби за інтересами, відбуваються цікаві культурні заходи з участю творчих колективів». Вона відзначила грамотами відділу культури працівників книгозбірень району.

 

Колег поздоровили директор ЦБС Любов Михальчук, директор РБК ім. Михайла Ковальова Олександр Бовканюк. Вони побажали учасникам урочистого заходу здоров’я, творчої наснаги, родинного затишку та впевненості у майбутніх кроках.

 

«Нехай не лякають нас реформи та конкуренція книг електронних і паперових, а наші читальні зали та віртуальні презентації відвідують лише вдячні читачі,» - сказала Любов Михальчук.

 

Працівники районного будинку культури дарували присутнім гарний настрій піснями та жартами.


img_0378_kopirovat.jpgimg_0399_kopirovat.jpgimg_0387_kopirovat.jpgimg_0395_kopirovat.jpgimg_0384_kopirovat.jpgimg_0393_kopirovat.jpgimg_0397_kopirovat.jpgimg_0407_kopirovat.jpgimg_0377_kopirovat.jpgimg_0390_kopirovat.jpgimg_0379_kopirovat.jpgimg_0380_kopirovat.jpgimg_0408_kopirovat.jpg