Боєць "Айдару": Якби не Самооборона і волонтери нам був би - "гаплик"

    Місцева Самооборона підтримує наших військових вже більше п"яти місяців. Наразі знову готується група волонтерів до від»їзду на Схід для перевезення допомоги армії. «Повеземо теплі речі, бушлати, білизну, продукти харчування», розповідає керівник громадського об»єднання Сергій Гетьманчук. Також, необхідні речі родичі військових, чи самі військові, можуть отримати у складі Самооборони, що при міській раді.

    «Якби не Самооборона і волонтери нам би був на фронті - «гаплик». Вмирали би і від куль, і від голоду»,- говорить боєць батальйону «Айдар» Петро Пащук, отримуючи новенького бушлата, -« Держава практично нічим не забезпечує, навіть належної зброї нема. Виживаємо лише за рахунок патріотично налаштованих простих людей, що збирають і віддають останнє. На фронті ділимося усім і з бойовими товаришами з інших підрозділів, і місцевим населенням».

На фото: керівник Самооборони міста, депутат міськради Сергій Гетьманчук, боєць батальйону «Айдар» Петро Пащук, депутат міськради, боєць батальйону «Світязь» Андрій Квач.

Інна Тетюрко