Центр дитячої та юнацької скликає друзів

dsc_1423.jpg

Швидко промайнуло літо… І вересень не забарився, а з ним  і початок нового навчального року. Педагогічний колектив Ківерцівського районного ЦДЮТ вирішив розпочати його по особливому та по новому. Отож, 14 вересня  в  Ківерцівському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулася презентація закладу «Центр скликає друзів». На святі були присутні вихованці закладу, діти, які вперше завітали до ЦДЮТ, педагоги, батьки та жителі м. Ківерці. 

 

У вітальному слові до присутніх Леся Куліба, директор закладу, повідомила про те, що за результатами минулого навчального року педагогічним та учнівським колективами   було здобуто 131 нагороду, яка підтверджена грамотами, дипломами та подяками. З них 50 нагород за підсумками участі у Міжнародних та Всеукраїнських виставках, конкурсах, фестивалях. Педагогічним колективом закладу успішно було проведено такі масові заходи: виставка-ярмарок «Дари щедрої осені»; благодійний концерт у госпіталі для військовослужбовців; свято «Дар великої любові принесе нам Миколай»; новорічні та різдвяні свята; урочистості до Дня працівників освіти; родинне свято «Вогники наших сердець»; розважальна шоу - програма «Міс Весна ЦДЮТ», районний фестиваль учнівської та вчительської художньої самодіяльності, долучалися до проведення Дня Молоді, Дня Незалежності, свята Івана Купала, Дня Соборності,районного свята дзвонарів та багатьох інших. У минулому навчальному році вихованці ЦДЮТ активно взяли участь у різноформатних конкурсах, які відбувалися у містах: Луцьк, Київ, Рівне, Трускавець, Львів. У період літніх канікул діти відвідали Рівненський зоопарк, розважальний центр в «Порт Сіті», каток «Снігова королева», відпочивали в літньому таборі «Артек-Буковель». Особливо пам’ятними стали оздоровчі поїздки з концертними програмами в Польщу. Діти з успіхом виступали у містах: гміни Пшигодзіце, Гдиня, Парчев, Гданськ, Мальборк ,Сопот, Колобжеч  та багатьох інших.

 

В рамках презентації закладу працювало містечко майстрів «Диво рукотворне», модераторами в якому були керівники гуртків: О.В.Рубашна, М.Л.Горохоль, М.В.Дудко, Н.В.Якимчук, С.В.Черкашина. Усі бажаючі мали змогу ознайомитися з технікою «квілінг», виготовляли квіточки на топіарій, працювали з фоаміраном, конструювали літачки, займалися художнім ткацтвом.

 

Приємні враження отримали усі присутні від концертної програми. У ній були представлені вокальні та хореографічні номери народного театру танцю «Зорецвіт», кер. М.Д.Щербатюк, О.С.Мельничук, зразкової студії танцю «Мега Денс», кер. Р.Б.Горохоль, вокального гуртка «Співаночка», кер. Т.Г.Людвік. Особливо динамічно та цікаво було проведено флешмоб за танцювальною картинкою Руслана Горохоля.

 

 Усі учасники святкового дійства також активно взяли участь в конкурсі малюнка на асфальті «Квітуча Україна».

 

Екскурсійна презентація закладу порадувала усіх гостей свята творчими роботами вихованців та керівників закладу. Також в рамках святкового дійства почесними грамотами Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості було нагороджено 24 вихованці за успішне виконання навчальних програм гуртків за підсумками минулого навчального року.

 

Свято пройшло атмосферно, цікаво та невимушено. Стихла музика, розійшлися гості, а що ж залишилося? А залишився приємний післясмак від дитячих усмішок та веселощів, а ще щире бажання у новому 2018-2019 н. р. знову служити нашим вихованцям, бо це ж наше покликання.

 

Любі діти! Шановні батьки! Гостинно запрошуємо Вас в Ківерцівський районний центр дитячої та юнацької творчості. Для дітей нашого міста та району працюватимуть: вокальні, хореографічні, гуманітарні, декоративно-вжиткові, науково-технічні гуртки, студії та творчі об’єднання. Пам’ятайте, що наш заклад завжди готовий зустріти нових друзів!

 


dsc_1259.jpgdsc_1381.jpgdsc_1382.jpgdsc_1245.jpgdsc_1226.jpgdsc_1458.jpg