Чергова поїздка в зону АТО до наших земляків

2910.jpg

 Нещодавно районна громадська організація “Всеукраїнська спілка учасників АТО та волонтерів”(керівник Артур Завальний), за сприяння обласної спілки громадської організації “Всеукраїнська спілка учасників АТО та волонтерів, керівництва районної державної адміністрації, районної ради, координаційного центру з питань надання допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, сільських рад сіл Тростянець, Озеро та Гайове, спільно із членом обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Валерієм Курстаком, здійснили чергову поїздку у зону АТО.

Двома машинами поїздку розпочали із міста Маріуполь, далі по всій лінії оборони до міста Харків. Відвідали наших бійців у 14-ій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України, реактивно-артилерійському дивізіоні, танковому батальйоні, протитанковій батареї, ремонтно-відновлювальному батальйоні, 24-ій окремій Залізній механізованій бригаді, 130-му окремому розвідувальному батальйоні, 8 окремому батальйоні ДУК, батальйоні “Айдар” та ін.

Доставлено майже три тонни продуктів харчування та речей матеріально -технічного забезпечення. Так, завдяки допомозі підприємців Миколи Барабаша та Володимира Дейни доставлено прилад нічного бачення та GPS-навігатор.

Солдати надзвичайно зраділи такій допомозі та увазі волонтерів і керівників місцевої влади, адже на фронті будь-яка допомога та вісточка з дому – велике свято.

За словами Артура Завального у серпні цього року планується нова поїздка. Розповів, що за проханням наших хлопців необхідно зібрати - шкарпетки, вогнегасники, клейонки, чотирьохмісні палатки. Тому, запрошуємо небайдужих ківерчан до збору вкрай необхідних речей.

Сайт РДА