Чергове авто в зону АТО

8 серпня чергову продуктову допомогу військовим, котрі наразі перебувають у зоні проведення військових дій, зібрали і передали активісти й волонтери району разом із головою районного громадського формування “Самооборона Ківерцівщини” Сергієм Гетманчуком. Крім того, відправили у 14- механізовану бригаду Сухопутних військ Збройних Сил України  автомобіль Т-4, що вже встиг раніше послужити бійцям у зоні АТО.

Спільними зусиллями жителів Журавичівської сільської ради, підприємців, котрі допомагають нашим захисникам, хто чим може, у цей складний час – Валерія Кушнірчука (дизельне паливо та продукти), Андрія Алібекова (300 літрів питної води), Олега Лукашука, керівництва ТОВ “Атлант плюс” понад тонну продуктів завантажили та відправили нашим бійцям.

За словами Сергія Гетманчука під час дозаправки на одній із АЗС у Полтавській області громадянин Вадим дізнавшись куди прямують волонтери передав кошти у сумі 400 гривень, за що велика йому подяка.

Наші захисники з радістю отримали довгоочікувані подарунки. З побажаннями берегти себе і Україну із рук у руки передавали автомобіль. У відповідь пообіцяли повернутися на ньому додому після закінчення неоголошеної війни.

Голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, під час відправки, подякував усім за добру справу та відмітив, що саме у такому транспорті зараз є гостра необхідність, адже завдяки таким автомобілям здійснюється вивіз поранених з зони бойових дій та доставка продуктів харчування на передову.

Всім, хто долучився до цієї доброї справи подяка від керівництва району,  Самооборони та від самих бійців. Сподіваємося, що національна свідомість наших громадян і почуття єдності не згаснуть, і ми надалі дружно підтримуватимемо наших військових, адже укріплення української армії на сьогодні повинне бути пріоритетом для кожного з нас.