Чи інвестор піде на зустріч людям?

     20 червня при  голові РДА Анатолію Сопросюку та голові РР Андрію Киричуку відбулася робоча зустріч з одним із основних інвесторів сільськогосподарської галузі Ківерцівського району, який крім будівельного бізнесу є власником і цілого списку сільськогосподарських підприємств: ТОВ «Луцькагробуд», ТОВ «Агротехсервіс», НДСП «Боратин», ТОВ ВКФ «Промтехсервіс ЛТД» і ПСП " Україна М"( яке діє на теренах Ківерцівщини з 2012 року) - Степаном Москвичем.

       Мета зустрічі: допомога у погашенні боргів СГВК "Україна", яке практично вже не існує але має боргові зобов"язання перед фондами у 170 тис. гривень.  За "круглим столом"  зібралися представники Тростянецької громади, управління сільського господарства, директор підприємства "Україна М" Микола Сюйва, заступник голови райради Ігор Космина, начальник управління Держкомзему у Ківерцівському районі Ігор Левчик. Вони обговорили питання юридичної ліквідації старого с/г підприємства.

     Слід зазначити, що жителі Тростянецької округи практично одностайно підтримали інвесторів на  зборах селян, що відбулися у неділю 22 червня у Тростянецькому БК.  За короткий термін часу Україна М орендувала землі для вирощування зернових культур і почала скуповувати паї у бажаючих. Землі пайовиків, здані в оренду, обробляються. Оренда землі сплачується вчасно. Підприємство допомагає сільській раді у покращенні соціальної інфраструктури села та матеріально-технічної бази закладів освіти, облаштовано дитячий майданчик, закуплено необхідний інвентар у дитячий садок і школу. Сприяє в обробітку земельних наділів жителів сіл Тростянець, Хопнів, Лички, Острів.

     Степан Мусійович Москвич пообіцяв розібратися у ситуації і посприяти у ліквідації боргів СГВК Україна.

інна Тетюрко