Цікавинки програми третього фестивалю «Криївка Перця»

afisha_2.jpg

Цієї неділі, 23 вересня 2018 р. о 12.00, організатори третього фестивалю повстанської пісні «Криївка Перця» очікують на гостей в с. Липне Ківерцівського району Волинської області. Цьогорічне свято присвячене 75-річчю існування Колківської республіки, яка простягалася на декілька районів та майже по всій території Ківерцівщини. Вхід на фестиваль вільний.

Програма фестивалю обіцяє бути цікавою та насиченою. Розпочнеться фестиваль вже традиційно із реконструкції тристороннього бою рою УПА проти підрозділів НКВС і нацистських формувань. Протягом фестивального дійства працюватиме фотозона «Криївка Перця» у якій кожен бажаючий зможе сфотографуватися разом із учасниками реконструкції в одностроях і фотовиставка «Цуманська пуща в об’єктиві Андрія Остапенка».

О 13.00 розпочнеться робота музичної сцени. На фестиваль завітає ВОЛОДИМИР ПАСТУШОК – сотник 35-ї майданівської сотні «Волинська Січ», офіцер управління Нацгвардії імені Генерала Кульчицького, виконавець українських патріотичних пісень; Народна аматорська хорова капела «ПОСВІТ», керівник Алла Гац; тріо бандуристок "ДИВОСТРУНИ"; хор «ПРЕОБРАЖЕННЯ» Костопільського району; дует «ШАРЖ» - із Закарпаття; також свої таланти продемонструють колективи Цуманської об’єднаної територіальної громади.

Під час основної програми гості почують виступи запрошених громадських активістів, бійців АТО, істориків і представників влади. Працівники Ківерцівського НПП «Цуманська пуща» будуть проводити заняття на «Екологічній галявині» для дітей. Гостей та учасників частуватимуть кулішем. На завершення для молоді та всіх бажаючих відбудеться патріотична дискотека та всіх об’єднає ватра!

Під час фестивалю буде продемонстрований славнозвісний прапор та тризуб, знайдений в куполі церкви с. Липне у 2008 році. Вважається, що його заховали повстанці під час війни.

Також кожен може взяти участь у лотереї.

Організаторами дійства є Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща», адміністрація Цуманської об’єднаної територіальної громади та державні установи, за підтримки Департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА.

Інформація для бажаючих відвідати фестиваль із м. Луцьк. Організовується спеціальний автобус, вартість проїзду – 20 грн. в один бік. Для бронювання місця в автобусі потрібно зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/s9uQVGeotui1YoPD2Місце збору буде повідмлене згодом.  

Детальніше тут: https://www.facebook.com/groups/kryivka.pertsia/

 

Грицюк Юлія

+380-98-97-83-064

+380-500-27-57-03