Цуманська пуща оголосила конкурс "Екоялинка. Альтернативний погляд"

24257556_727448967460827_1115312261_n.jpg

В рамках ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ», КНПП "Цуманська пуща" оголошує дитячий конкурс міні-проектів "ЕКОЯЛИНКА.АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ПОГЛЯД". Деталі в додатку. що додається:

Додаток 1

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення конкурсу міні-проектів

«Екоялинка. Альтернативний погляд»

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Конкурс міні-проектів – захід, метою якого є популяризація екологічних знань серед учнівської молоді, розгляд сучасних екологічних проблеми Західної України, усвідомлення зв’язку між усіма групами живих організмів; розвиток навичок порівняльного аналізу; виховання поваги та  любові до рідного краю, виховання бережливого ставлення до природи та формування у дітей екологічного світогляду, з розумінням важливості взаємодії людини з природою, які закладають основи відповідального та дієвого ставлення до навколишнього природного середовища. Конкурс проводиться задля привернення уваги школярів до нераціонального використання ресурсів та популяризації серед дітей екологічного варіанту проведення новорічних свят

 

Тема конкурс: альтернативний погляд на ялинку у будинку, заходи по збереженню насадження від несанкціонованих вирубок у передноворічний час

 

ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ

Завданням конкурсу є екологічне виховання підростаючого покоління, виявлення наукових та креативних здібностей та талантів юних дарувань, створення комфортних умов для проведення культурного дозвілля дітей, популяризація екологічних знань серед учнівської молоді, формування екологічного світогляду учнів.

 

ОРГАНІЗАЦІЯ КОНКУРСУ

Конкурс організовує та проводить Ківерцівський національний природний парку «Цуманська пуща». Проводиться в один етап з 01.12.2017 р.  по     19.01.2018 р.

 

 УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ

 Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл та  позашкільних навчальних закладів, двох вікових груп:

- перша група – автори робіт віком від 6 до 12 років;

- друга група – автори робіт віком від 13 до 18 років;

Роботи приймаються за адресою: 45200, Волинська обл., м. Ківерці, вул. Грушевського, 23, у відділ еколого-освітньої та рекреаційної роботи.

 

 ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ

Міні-проекти повинні відповідати таким вимогам:

        Обов'язкові розділи міні-проекту:
1.    Титульний лист.
2.    Анотація проекту.
3.    Опис проблеми, на вирішення якої направлений проект.
4.    Мета і завдання проекту.
5.    Опис діяльності в рамках проекту: стратегія і механізми досягнення поставленої мети.
6.    Очікувані результати: підсумки заходів, довгострокові результати,

Роботи подаються в друкованому  вигляді формату А-4, можливі як текстові так і ілюстраційні матеріали, але не більше 15 сторінок.

Міні-проект повинен розкрити  бачення автора на вирішення проблеми вирубки і знищення хвойних дерев у передсвятковий  зимовий період

На обкладинці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити розбірливо українською мовою:

- назву роботи;

-   прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора;

-   місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу (при наявності);

-   назву навчального закладу, клас;

-   прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

 

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ КОНКУРСНИХ РОБІТ

Конкурсні роботи оцінюють за такими критеріями:
- відповідність роботи тематиці конкурсу;
- актуальність теми;
- втілення творчої ідеї та задуму автора;
- науковість, оригінальність, креативність вирішення;
- охайність виконаної роботи.

ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Визначення переможців конкурсу здійснюється журі, до якого входять представники Парку, зокрема наукового відділу та відділу еколого-освітної та рекреаційної роботи.

 

НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ

 

Кращі роботи учасників конкурсу будуть відзначені спеціальними грамотами та розміщені на офіційному сайті парку knpp.com.ua. Також буде організовано учнівський семінар для авторів кращих міні-проектів