ЦЗН проводить навчання на операторів котелень

20181008_102913.jpg

Професійне навчання безробітних за сприянням служби зайнятості забезпечується організацією професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації за професіями і спеціальностями, що мають попит на ринку праці та здійснюється під конкретне замовлення роботодавців.

 

Так, за сприянням Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості було проведено професійне навчання для 130 зареєстрованих безробітних за професіями машиніст (кочегар) котельної та оператор котельні, що надасть можливість забезпечити роботою в осінньо-зимовий період кожного з них.

 

Перепідготовка здійснювалася на базі Колківського вищого професійного училища, а «Спеціальне навчання та повторна перевірка знань для працівників котелень»  на базі Рівненського центру  професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Отримавши потрібні знання, відтак, і посвідчення та допуски до робіт з підвищеною небезпекою, кваліфіковані кочегари обслуговуватимуть котельні лікарень, шкіл, дитячих садочків, житлово-комунальних господарств району.


20181008_102928.jpg