День еколога в районному центрі еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді

dscn1452.jpg

Щороку 5 червня світова громадськість  відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Ця дата є однією з найважливіших подій  в екологічному календарі  і відзначається у  більш ніж 100 країнах світу. Свято з нагоди Всесвітнього дня  охорони навколишнього середовища  відбулося  6 червня  у районному центрі еколого-натуралістичної творчості  учнівської молоді.

 

Привітати юних екологів  з цієї нагоди у заклад завітали  високоповажні гості:  голова Ківерцівської районної ради Хмілевський Василь, заступник голови районної ради Чигрин Тамара, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Пушкін Анатолій та працівники Ківерцівського НПП «Цуманська пуща» на чолі з директором Квачем Ігорем.

 

Про внесок у справу охорони навколишнього середовища юннатів Ківерцівщини  розповіла присутнім директор екологічного центру Ганна Стецькович.  Очільник   закладу  нагородила  переможців екологічних акцій та конкурсів  грамотами та призами. Подяки Ківерцівського районного центру еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді отримали педагоги – позашкільники та учителі загальноосвітніх закладів.  Приємною несподіванкою для нагороджених  були привітання  майбутніх екологів- вихованців дошкільного закладу «Сонечко».  За гарні та теплі  побажання  діти були нагороджені щирими оплесками  присутніх  закладу  та подарунками  від директора закладу.  Юннатів Ківерцівщини сердечно привітали Хмілевський Василь, голова  районної ради  та заступник голови районної ради Чигрин Тамара. У своїх виступах вони зазначили, що були приємно вражені  високими здобутками  та перемогами юних екологів та пообіцяли сприяти  в еколого- натуралістичній діяльності району.

 

За плідну співпрацю, вагомий внесок у справу  збереження і примноження природних багатств, пропаганду екологічних знань Подякою екологічного центру нагороджені заступник голови Ківерцівської районної ради Чигрин Тамара, міський голова Жгутов Володимир, завідувач сектору у справах молоді та спорту Ківерцівської райдержадміністрації Хазанюк Марія, директор ДП «Ківерцівське лісове господарство» Іщик Анатолій, головний  лісничий ДП «Ківерцівське лісове господарство» Христецька Марія, директор Ківерцівського НПП «Цуманська пуща» Квач Ігор,   фахівець еколого- просвітницької роботи Ківерцівського НПП «Цуманська пуща» Семенюк Юлія, єпископ  Церкви «Царство Боже» Рудинець Олекса, громадський діяч  Косинський Микола. Директор Ківерцівського НПП «Цуманська пуща» Квач Ігор вручив Подяку  директору Стецькович Ганні та всьому педагогічному колективу  за активну участь і творчий підхід у сприянні, популяризації та розвитку екологічної освіти серед учнівської молоді.

 

Вихованці екологічного центру закликали учасників заходу зробити перший крок у справу збереження природи  та вручили присутнім  еколистівки- пам’ятки.  Здорове  і  чисте  середовище    впливає  на здоров’я  кожної людини: здорова земля- здорова людина, здорове повітря-  здорова людина, здорова вода – здорова людина, здорове харчування – запорука здоров'я та довголіття людини.   Несподіваною та пікантною родзинкою заходу було проведення майстер-  класу  з  виготовлення   смузі. Навчали дітей виготовляти вітамінні  коктейлі   представники Школи здоров’я Косинський  Микола та Дужич Володимир. Приймак Оксана, керівник гуртків, ознайомила  присутніх  з різноманітними рослинами, що використовуються для здорового харчування  та їх  корисним впливом на організм.   Всі учасники заходу: діти і дорослі  із задоволенням  смакували    вітамінні коктейлі – смузі,  приготовлені   з   свіжої  цілющої зелені  (петрушки, кропу, салату, шпинату, кропиви, м’яти, меліси, естрагону, мокрецю, лободи тощо),  огірків,  ревеню, яблук, бананів, лимонів,  заморожених ягід  з додаванням  меду, узвару,  варення та трав'яного чаю.  Смаколики для запашного та цілющого смузі  допомогла придбати приватний нотаріус Кузьміч  Надія.

 

Наприкінці заходу вихованці екологічного центру - переможці природоохоронних конкурсів та акцій отримали подарунки від Церкви «Царство Боже» -  м’які іграшки.

                                                                   

  Ганна Стецькович,

директор екологічного центру

 


dscn1576.jpgdscn1469.jpgdscn1457.jpgdscn1486.jpgdscn1520.jpgdscn1482.jpgdscn1545.jpgdscn1559.jpgdscn1535.jpgdscn1447.jpgdscn1570.jpg