День громади у Тростянці

     День громади - особливе свято, яке об*єднує всіх, хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Як без коріння стебло, так і без гурту село. Без гурту громади нема і поради.  Такі заходи гуртують громаду, дають надію на краще життя і спонукають людей вірити в себ,і свої можливості. Свято під назвою «Розквітни у щасті, роде наш красний» було проведено 2 серпня у Тростянці.

  Урочистості розпочалися піснею у виконанні дитячого гурту «Перлинки» «Добрий день   вам, людоньки, добрий день!». Благословив початок заходу священик місцевого храму отець Сергій. В. о. сільського голови Смук Галина Олексіївна розповіла про те, чим живуть краяни сьогодні.

   Окрасою заходу стали наймолодші вихованці хореографічного гуртка БК, які вперше вийшли на сцену. Дитяча невимушеність і безпосередність викликали сльози радості і щастя у глядачів.

   На святі, яке вела Ольга Клюкас вшанували найстарших та наймолодших жителів громади, подружні пари, які прожили у шлюбі 50 років, іменинників. Кожній із цих категорій адресувалися щирі слова, мелодійні пісні. Пам*ять односельців, яких покликала вічність, присутні вшанували хвилиною мовчання. Особливі слова вдячності і підтримки лунали на адресу наших земляків, які нині боронять кордони держави і  несуть службу  у зоні АТО. Їм завдячуємо вірою у краще завтра. Їхніми вчинками пишаємось. Боїмося їх втратити, щонеділі молимось у храмах за їхнє здоров*я та швидке повернення додому.

    Приємний сюрприз для вихованців гурту «Перлинки» та учасників вокального гуртка зробив художній керівник Будинку культури Нікітюк Андрій, який завітав на захід щойно повернувшись у короткотермінову відпустку із зони АТО.

  Оплесками супроводжували глядачі вокальні номери у виконанні Павлюк Людмили, Федорчук Тетяни, Голуба Ярослава, Супрунюк Катерини, Павлюк Ангеліни, Капустинського Михайла, Семенюк Каріни, родини Ашмякових-Котельчуків.

    Вдячні нашим гостям - аматорам БК с. Озеро, П*янко Софії, Бичок Анні, Гундеру Андрію за цікаву і змістовну підтримку художніми номерами. Особливо тепло глядачі прийняли  гумореску «Як жінка чоловіку телефонувала» та сценку «Ох, вже ці серіали». Це був, так би мовити, гумористичний погляд Демчук Наталії та Цимбалюк Ірини  на нелегку жіночу долю, безробіття на селі.

  Село живе і буде жити, допоки цвітуть сади, колосяться щедрі хлібні поля, сміються діти, лунають пісні. Тільки тоді, коли з*явиться гордість за своє село – кожний стане добрішим, культурнішим. Любімо свою Батьківщину, цінуймо її в подумках і в сьогоденній праці, повертаймось до неї.

 

                                                                                         Супрунюк Лариса

                                                                        Директор БК с. Тростянець