Депутат Ківерцівської міської ради Любов Новосад провела прес-конференцію

img_20161110_144847.jpg

Депутат Ківерцівської міської ради Любов Новосад 10 листопада провела прес-конференцію. Любов Василівна прозвітувала про депутатську діяльність за звітний період.

Звіт депутата Ківерцівської міської ради VIІ скликання

                           Л.В. Новосад  (РП Олега Ляшка)

 

         Моя депутатська діяльність у 2016 році була спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень у межах депутатських повноважень, наданих Законом України “ Про статус депутатів місцевих рад”. У своїй діяльності керуюся Конституцією України, ЗУ “ Про місцеве самоврядування в Україні”, “ Про звернення громадян”, Регламентом роботи міської ради та іншими нормативно-правовими документами. Обрана заступником голови постійної комісії з питань благоустрою, житлово – комунального господарства, транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування громадян.

         Засідання комісій, сесій, робочих груп відвідую постійно. Займаю активну позицію в обговоренні питань порядку денного. За звітний період підготувала  8 депутатських звернень. Серед ініціатив, депутатських звернень і пропозицій найбільш вагомі та значимі для місцевої громади:

-         пропозиції до “Програми соціально-економічного розвитку міста на 2016 рік” , до програми «Міські дороги», «Програми розвитку та реформування житлово-комунального господарства на 2016 рік» стосувалися контролю за витратою коштів міського бюджету, спрямованих на благоустрій, роботи комунальних підприємств, соціальний захист населення та ін.;

-         брала активну участь у розробці та підготовці регуляторних актів;

-         вивчала  роботу комунальних підприємств міста «Ківерціводоканал», «Енергія», «ВУЖКГ» з метою вдосконалення сфери надання побутових та комунальних послуг, покращення їх фінансово-господарської діяльності, активізації внутрішніх ресурсів для подальшої роботи підприємств  без збитків;

-         вивчала досвід роботи комунальної сфери  інших міських рад з метою   збільшення ефективності  роботи Ківерцівської міської ради з питань благоустрою та надання інших послуг громадянам;

-         допомагала  учасникам АТО, їх сім»ям щодо виділення дров на осінньо-зимовий період;

-         допомогла малозабезпеченій мешканці Ківерець, інваліду щодо оформлення документів по наданню фінансової допомоги від міськради.

-         пропонувала на розгляд сесії  питання щодо облаштування прибудинкових територій об»єктів торгівлі у місті;

-         підтримала пропозиції громадян щодо реконструкції вуличного освітлення;

-         була активним учасником акцій та заходів по охороні довкілля;

     - у складі робочої групи здійснювала контроль за дотриманням підприємцями санітарно-ветеринарних норм при торгівлі продуктами;

    -  сприяла організації допомоги потребуючим хворим та малозабезпеченим громадянам.

        Як тренер по наданню першої допомоги проводила навчання серед учасників АТО, волонтерів, школярів міста і району. Організовувала збір одягу, взуття, продуктів харчування, медикаментів для відправки ЗСУ на схід. Спільно з депутатами міської, районної, обласної рад проводила зустрічі з ветеранами ВВв, інвалідами з нагоди свят, з врученням подарунків та продуктових наборів.

        Постійно проводжу зустрічі з виборцями та прийом громадян по місцю роботи: за  адресою м. Ківерці, вул. Комунальна, 8.

       Співпрацюю з Ківерцівським районним інформаційним порталом, де висвітлюю всю свою роботу та заходи, постійно інформую населення району про роботу ТЧХ та мою депутатську діяльність.

      Спільно з громадськими організаціями, соціальними службами планую та проводжу низку заходів по підтримці мало захищених верств населення.