Депутати райради просять провести капітальний ремонт мережі водопостачання в Ківерцях

dscf5110.jpg

   09 серпня 2017 року відбулося засідання постійної комісії з питань сільського господарства, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища під головуванням голови комісії І.А. Мисковця, де розглянуто  питання «Про рекомендацію Ківерцівській міській раді про  внесення на розгляд міської ради питання щодо  прийняття системи  водопостачання м. Ківерці, що належить  Ківерцівській дистанції водопостачання «Рівненсько-Тернопільського територіального управління».

    Під час розгляду питання голова комісії Ігор Мисковець ознайомив присутніх із відповідями, які отримані на його, аналогічні за текстом, депутатські звернення від Ківерцівського відділення  Держпродспоживслужби та Держпродспоживслужби України котрі є кардинально різними, а тому головою комісії було звернуто увагу керівника Ківерцівського відділення держпродспоживслужби М.В.Ковальчука на відповідність займаній посаді працівника який готував «відписку» на депутатське звернення.

      В ході розгляду питання було з’ясовано, що близько 900 м. системи водопостачання в м. Ківерці, зокрема це вул. Незалежності, становлять азбестоцементні труби використання яких заборонено у всьому світі. Як вияснилося основним власником системи водопостачання є ДП «Укрзалізниця», яка не має бажання передати цю систему на баланс міської ради оскільки, (інформація з інших джерел) лише системи водопостачання м. Ківерці, м. Сарни та м. Ковель дають прибуток.

    Представник Ківерцівської міської ради секретар ради Баранович О.В. повідомила, що міська влада неодноразово зверталась до Ківерцівської дистанції водопостачання, як надавача послуг, щодо заміни азбестоцементних труб на що міською радою було закуплено 250 м. поліпропіленових труб та передано дистанції. Однак віз і нині там.

    В свою чергу керівник Ківерцівської дистанції водопостачання Мирончук М.В. повідомив присутнім, що в кошторисі на 2017 рік Рівненсько-Тернопільського територіального управління водопостачання, якому підпорядковане Ківерцівське відділення, передбачено кошти на модернізацію системи водопостачання в м. Ківерці.

   До обговорення долучилися запрошені: заступник голови районної державної адміністрації Таранчук Ю.В., житель м. Ківерці  Пневський В.М. та громадський активіст  Косинський М.А. В своєму виступі жителі міста повідомили присутнім про те, що з проблемою заміни азбестоцементних труб вони борються вже більше 5 років однак, тільки тепер їх почули та підняли це питання на районний рівень. Тому сподіваються що їхню проблему буде не тільки почуто, а й вирішено найближчим часом.

В результаті розгляду питання членами комісії одноголосно прийнято рекомендації Ківерцівській міській раді розглянути питання щодо надання згоди міської радою на прийняття системи водопостачання; Ківерцівській дистанції водопостачання: 1)вжити заходів щодо оперативного вирішення питання заміни  азбестоцементних труб у мережі централізованого водопостачання міста Ківерці, 2)надати до 01.09.2017 районній раді та районній державній адміністрації інформацію щодо наявних та виділених коштів на проведення модернізації системи централізованого водопостачання м. Ківерці, а також інформацію чи передбачено переліком запланованих робіт заміну азбестоцементних труб та в який термін, виконавчому апарату районної ради підготувати текст звернення депутатів районної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури України, ПАТ «Українська залізниця» щодо передачі  системи водопостачання, яка знаходиться на балансі ВП «Рівненсько-Тернопільського територіального управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт по експлуатації будівель та споруд» ПАТ «Українська залізниця» на баланс Ківерцівської міської ради та внести його на розгляд позачергової 18 сесії районної ради при розгляді питання  «Різне».      

     Детальніше з документами можна ознайомитися у приєднаних файлах.

 


scan_20170807.pngdscf5111.jpgdscf5125.jpgdscf5118.jpgdscf5127.jpgscan_20170807_2.pngscan_20170807_3.pngscan_20170810.pngscan_20170810_2.png