Депутати затвердили районний бюджет на 2018 рік

img_2707.jpg

22 грудня 2017 року відбулось пленарне засідання 23 позачергової сесії районної ради сьомого скликання, яке відкрив та вів голова районної ради Василь Хмілевський. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Валерій Ткачук, сільські, селищні голови, голови ОТГ, представники виконавчої влади, керівники підприємств та установ району та засоби масової інформації.

 

Перед пленарним засіданням всі питання порядку денного та проекти рішень депутати погодили на постійних комісіях з питань бюджету та фінансів та президії районної ради. 

 

Святкового настрою на початку засідання додав всім виступ працівників культури, які привітали віншуваннями та колядками з наступаючими новорічно-різдвяними святами.

 

Депутати районної ради затвердили ряд програм на 2018 рік.

 

Найважливіше питання, яке розглядалося на засіданні сесії, стосувалося прийняття районного бюджету на наступний рік. Отже, уважно вислухавши та обговоривши доповідь начальника фінансового управління райдержадміністрації Олени Єгорушкіної «Про районний бюджет на 2018 рік», переважною більшістю голосів головний фінансовий документ прийнято.

 

Голова РДА Валерій Ткачук подякував депутатам та всім, причетним до формування бюджету, за спільну злагоджену роботу, привітав присутніх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим.

 

- У наступному році роботу над збільшенням дохідної частини бюджету буде продовжено. Надіємось, що реалізація реформ Президента та Уряду дасть позитивні результати у всіх сферах економіки, - наголосив Валерій Ткачук.

 

Депутати прийняли відповідні рішення з питань порядку денного: «Про затвердження Програми діяльності комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів територіальних громад сіл, селищ і міста Ківерцівського району Волинської області» на 2018 рік», «Про передачу на праві постійного користування земельної ділянки Ківерцівському районному центру дитячої та юнацької творчості», «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району у комунальну власність Цуманської селищної об’єднаної територіальної громади бюджетних установ та їх нього майна», «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста  району у комунальну власність Жидичинської сільської об’єднаної територіальної громади бюджетних установ та їхнього майна», «Про зняття з контролю окремих рішень районної ради».

 

По закінченню пленарного засідання 23 сесії районної ради сьомого скликання голова районної ради поздоровив всіх присутніх з наступаючим Новим 2018 роком та Різдвом Христовим та побажав благополуччя кожній родині.


img_2716.jpgimg_2714.jpgimg_2713.jpgimg_2712.jpgimg_2720.jpg