Учням недільних шкіл організовано православні табори відпочинку

z26w44kmv-c.jpg

Корисний та цікавий відпочинок в православному таборі організували для учнів недільних шкіл селища Цумань, сіл Карпилівка та Залісочче їхні священики. Майже 80 учасників дорослих та дітей  взяли участь у заході. Проходив табір з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта на березі мальовничого водосховища на річці Горинь, неподалік відомих санаторіїв «Пролісок» та «Червона Калина».

    Розпочався похід з розбиття табору та встановлення наметів, в яких діти жили  протягом трьох днів. Потім священики відслужили молебень перед початком всякого доброго діла та окропили всіх святою водою. Розпорядок дня був розписаний по хвилинах. Учасники молились ранкові та вечірні молитви, слухали духовні бесіди, грали в спортивні та інтелектуальні ігри, купалися та весело проводили час біля вечірнього багаття. Їжу для дітлахів готували на вогні в польових умовах. Завдяки старанням дорослим та молоді  їжа була по-домашньому смачною. В меню були український борщ, макарони по-флотськи, млинці, вареники, а також пригощали морозивом та солодкими кавунами.
    Три дні проминули дуже швидко, незважаючи на те, що пройшов невеликий дощик всі роз’їзжалися веселі та усміхнені. Висловлюємо щиру подяку священикам Михаїлу Кулакевичу (смт.Цумань) Олександру Шинкаруку (с. Карпилівіка) та Павлу Шматюку із Залісочя за організацію цікавого дозвілля.

uibms88l27u.jpgy7noh0kio_0.jpgzoxntjhbrhg.jpgrcm3yn8-l0w.jpg